BUS.5

  • Modern elegant LED pendelarmatuur.
  • Huis van polyester gepoedercoat aluminium.

“BUSSOLED Grande 230V – screen”

Up/Down

BUS.5100.11
Bundel 110°

BUS.5100.19
Bundel 85°

BUS.5200.76
Up/down versie

BUS.1-versies

BUS.51×0.11
wit mat
Bundel 110º

BUS.51×0.31
zwart mat
Bundel 110º

BUS.51×0.13
wit mat/wit mat
Bundel 85º

BUS.51×0.19
wit mat/goud
Bundel 85º

BUS.51×0.76
zwart mat/wit mat
Bundel 85º

BUS.51×0.79
zwart mat/goud
Bundel 85º

Modern elegant LED pendelarmatuur.
Huis van polyester gepoedercoat aluminium, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gegalvaniseerde staaldraadophanging 2 m met draadverstelbus (quick-adjust).
Grotere lengte op aanvraag leverbaar.
Plafondkap van polyester gepoedercoat plaatstaal.
Topkwaliteit LED, direct 230V, 3 jaar garantie.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 40.000 uur (L70/B50) Ta 25ºC.

 

Kleuren:

  • 11 wit mat
  • 31 zwart mat
  • 13 wit mat/wit mat
  • 19 wit mat/goud
  • 76 zwart mat/wit mat
  • 79 zwart mat/goud

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Lengte staaldraadophanging naar keuze.
  • Lengte aansluitsnoer naar keuze.

Variaties

 

Kleur

Lichtverdeling

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeKleurLichtverdelingVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
BUS.5100.11440,000%440,00
BUS.5100.13520,000%520,00
BUS.5100.19558,000%558,00
BUS.5100.31440,000%440,00
BUS.5100.76520,000%520,00
BUS.5100.79558,000%558,00
BUS.5110.11440,000%440,00
BUS.5110.13520,000%520,00
BUS.5110.19558,000%558,00
BUS.5110.31440,000%440,00
BUS.5110.76520,000%520,00
BUS.5110.79558,000%558,00
BUS.5200.11510,000%510,00
BUS.5200.13597,000%597,00
BUS.5200.19635,000%635,00
BUS.5200.31510,000%510,00
BUS.5200.76597,000%597,00
BUS.5200.79635,000%635,00
BUS.5210.11510,000%510,00
BUS.5210.13597,000%597,00
BUS.5210.19635,000%635,00
BUS.5210.31510,000%510,00
BUS.5210.76597,000%597,00
BUS.5210.79635,000%635,00
BUS.5300.11530,000%530,00
BUS.5300.13618,000%618,00
BUS.5300.19656,000%656,00
BUS.5300.31530,000%530,00
BUS.5300.76618,000%618,00
BUS.5300.79656,000%656,00
BUS.5310.11530,000%530,00
BUS.5310.13618,000%618,00
BUS.5310.19656,000%656,00
BUS.5310.31530,000%530,00
BUS.5310.76618,000%618,00
BUS.5310.79656,000%656,00

Product impressie