BUS.6

  • Modern elegant LED pendelarmatuur.
  • Huis van polyester gepoedercoat aluminium.

“BUSSOLED Grande”

BUS.6110.31
Bundel 110°

BUS.2110.31

Screen
Bundel 110° of 85°

Lens
Bundel 95° of 85°

Reflector
Bundel 50°
(optie 25°)

Modern elegant LED pendelarmatuur.
Huis van polyester gepoedercoat aluminium, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gegalvaniseerde staaldraadophanging 2 m met draadverstelbus (quick-adjust).
Grotere lengte op aanvraag leverbaar.
Plafondkap van polyester gepoedercoat plaatstaal.
Topkwaliteit driver en COB LED, 3 jaar garantie.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 75.000 uur (L80/B10) Ta 25ºC (25W/37W).
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B10) Ta 25ºC (50W).

 

Kleuren:

  • 11 wit mat
  • 31 zwart mat
  • 13 wit mat/wit mat
  • 19 wit mat/goud
  • 76 zwart mat/wit mat
  • 79 zwart mat/goud

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • CRI>93 of >97 (uitgezonderd 50W).
  • LED-food versie.
  • Bundelbreedte 25º (reflector).
  • Dimbaar switchdim.
  • Lengte staaldraadophanging naar keuze.
  • Lengte aansluitsnoer naar keuze.

Variaties

 

Kleur

Lichtuitstraling

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeKleurLichtuitstralingVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
BUS.6110.11455,000%455,00
BUS.6110.13550,000%550,00
BUS.6110.19588,000%588,00
BUS.6110.31455,000%455,00
BUS.6110.76550,000%550,00
BUS.6110.79588,000%588,00
BUS.6113.11535,000%535,00
BUS.6113.13630,000%630,00
BUS.6113.19668,000%668,00
BUS.6113.31535,000%535,00
BUS.6113.76630,000%630,00
BUS.6113.79668,000%668,00
BUS.6120.11455,000%455,00
BUS.6120.13550,000%550,00
BUS.6120.19588,000%588,00
BUS.6120.31455,000%455,00
BUS.6120.76550,000%550,00
BUS.6120.79588,000%588,00
BUS.6123.11535,000%535,00
BUS.6123.13630,000%630,00
BUS.6123.19668,000%668,00
BUS.6123.31535,000%535,00
BUS.6123.76630,000%630,00
BUS.6123.79668,000%668,00
BUS.6130.11455,000%455,00
BUS.6130.13550,000%550,00
BUS.6130.19588,000%588,00
BUS.6130.31455,000%455,00
BUS.6130.76550,000%550,00
BUS.6130.79588,000%588,00
BUS.6133.11535,000%535,00
BUS.6133.13630,000%630,00
BUS.6133.19668,000%668,00
BUS.6133.31535,000%535,00
BUS.6133.76630,000%630,00
BUS.6133.79668,000%668,00
BUS.6140.11455,000%455,00
BUS.6140.13550,000%550,00
BUS.6140.19588,000%588,00
BUS.6140.31455,000%455,00
BUS.6140.76550,000%550,00
BUS.6140.79588,000%588,00
BUS.6143.11535,000%535,00
BUS.6143.13630,000%630,00
BUS.6143.19668,000%668,00
BUS.6143.31535,000%535,00
BUS.6143.76630,000%630,00
BUS.6143.79668,000%668,00
BUS.6210.11450,000%450,00
BUS.6210.13515,000%515,00
BUS.6210.19553,000%553,00
BUS.6210.31450,000%450,00
BUS.6210.76515,000%515,00
BUS.6210.79553,000%553,00
BUS.6213.11530,000%530,00
BUS.6213.13595,000%595,00
BUS.6213.19633,000%633,00
BUS.6213.31530,000%530,00
BUS.6213.76595,000%595,00
BUS.6213.79633,000%633,00
BUS.6220.11450,000%450,00
BUS.6220.13515,000%515,00
BUS.6220.19553,000%553,00
BUS.6220.31450,000%450,00
BUS.6220.76515,000%515,00
BUS.6220.79553,000%553,00
BUS.6223.11530,000%530,00
BUS.6223.13595,000%595,00
BUS.6223.19633,000%633,00
BUS.6223.31530,000%530,00
BUS.6223.76595,000%595,00
BUS.6223.79633,000%633,00
BUS.6230.11450,000%450,00
BUS.6230.13515,000%515,00
BUS.6230.19553,000%553,00
BUS.6230.31450,000%450,00
BUS.6230.76515,000%515,00
BUS.6230.79553,000%553,00
BUS.6233.11530,000%530,00
BUS.6233.13595,000%595,00
BUS.6233.19633,000%633,00
BUS.6233.31530,000%530,00
BUS.6233.76595,000%595,00
BUS.6233.79633,000%633,00
BUS.6240.11450,000%450,00
BUS.6240.13515,000%515,00
BUS.6240.19553,000%553,00
BUS.6240.31450,000%450,00
BUS.6240.76515,000%515,00
BUS.6240.79553,000%553,00
BUS.6243.11530,000%530,00
BUS.6243.13595,000%595,00
BUS.6243.19633,000%633,00
BUS.6243.31530,000%530,00
BUS.6243.76595,000%595,00
BUS.6243.79633,000%633,00
BUS.6250.11475,000%475,00
BUS.6250.13540,000%540,00
BUS.6250.19578,000%578,00
BUS.6250.31475,000%475,00
BUS.6250.76540,000%540,00
BUS.6250.79578,000%578,00
BUS.6253.11555,000%555,00
BUS.6253.13620,000%620,00
BUS.6253.19658,000%658,00
BUS.6253.31555,000%555,00
BUS.6253.76620,000%620,00
BUS.6253.79658,000%658,00
BUS.6260.11475,000%475,00
BUS.6260.13540,000%540,00
BUS.6260.19578,000%578,00
BUS.6260.31475,000%475,00
BUS.6260.76540,000%540,00
BUS.6260.79578,000%578,00
BUS.6263.11555,000%555,00
BUS.6263.13620,000%620,00
BUS.6263.19658,000%658,00
BUS.6263.31555,000%555,00
BUS.6263.76620,000%620,00
BUS.6263.79658,000%658,00
BUS.6310.11473,000%473,00
BUS.6310.13538,000%538,00
BUS.6310.19576,000%576,00
BUS.6310.31473,000%473,00
BUS.6310.76538,000%538,00
BUS.6310.79576,000%576,00
BUS.6313.11553,000%553,00
BUS.6313.13618,000%618,00
BUS.6313.19656,000%656,00
BUS.6313.31553,000%553,00
BUS.6313.76618,000%618,00
BUS.6313.79656,000%656,00
BUS.6320.11473,000%473,00
BUS.6320.13538,000%538,00
BUS.6320.19576,000%576,00
BUS.6320.31473,000%473,00
BUS.6320.76538,000%538,00
BUS.6320.79576,000%576,00
BUS.6323.11553,000%553,00
BUS.6323.13618,000%618,00
BUS.6323.19656,000%656,00
BUS.6323.31553,000%553,00
BUS.6323.76618,000%618,00
BUS.6323.79656,000%656,00
BUS.6330.11473,000%473,00
BUS.6330.13538,000%538,00
BUS.6330.19576,000%576,00
BUS.6330.31473,000%473,00
BUS.6330.76538,000%538,00
BUS.6330.79576,000%576,00
BUS.6333.11553,000%553,00
BUS.6333.13618,000%618,00
BUS.6333.19656,000%656,00
BUS.6333.31553,000%553,00
BUS.6333.76618,000%618,00
BUS.6333.79656,000%656,00
BUS.6340.11473,000%473,00
BUS.6340.13538,000%538,00
BUS.6340.19576,000%576,00
BUS.6340.31473,000%473,00
BUS.6340.76538,000%538,00
BUS.6340.79576,000%576,00
BUS.6343.11553,000%553,00
BUS.6343.13618,000%618,00
BUS.6343.19656,000%656,00
BUS.6343.31553,000%553,00
BUS.6343.76618,000%618,00
BUS.6343.79656,000%656,00
BUS.6350.11498,000%498,00
BUS.6350.13563,000%563,00
BUS.6350.19601,000%601,00
BUS.6350.31498,000%498,00
BUS.6350.76563,000%563,00
BUS.6350.79601,000%601,00
BUS.6353.11578,000%578,00
BUS.6353.13643,000%643,00
BUS.6353.19681,000%681,00
BUS.6353.31578,000%578,00
BUS.6353.76643,000%643,00
BUS.6353.79681,000%681,00
BUS.6360.11498,000%498,00
BUS.6360.13563,000%563,00
BUS.6360.19601,000%601,00
BUS.6360.31498,000%498,00
BUS.6360.76563,000%563,00
BUS.6360.79601,000%601,00
BUS.6363.11578,000%578,00
BUS.6363.13643,000%643,00
BUS.6363.19681,000%681,00
BUS.6363.31578,000%578,00
BUS.6363.76643,000%643,00
BUS.6363.79681,000%681,00

Product impressie