GST.2

 

  • Koppelsnoer 3×1,5 mm2 “GST18i3”
  • 3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
  • Primair: connector male, secundair: connector female.

 

GST.2 Koppelsnoer 3-polig
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Koppelsnoer 3×1,5 mm2 “GST18i3”

3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
Primair: connector male, secundair: connector female.

Variaties

 

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.2300.307,640%7,64
GST.2301.308,080%8,08
GST.2304.3011,460%11,46
GST.2310.308,750%8,75
GST.2311.309,620%9,62
GST.2314.3013,380%13,38
GST.2320.3010,960%10,96
GST.2321.3012,720%12,72
GST.2322.3014,260%14,26
GST.2323.3015,810%15,81
GST.2324.3017,230%17,23
GST.2330.3013,180%13,18
GST.2331.3015,800%15,80
GST.2332.3017,520%17,52
GST.2333.3019,380%19,38
GST.2334.300,000%0,00
GST.2340.3015,400%15,40
GST.2341.3018,900%18,90
GST.2342.3020,800%20,80
GST.2343.3022,960%22,96
GST.2344.3024,940%24,94
GST.2350.3017,610%17,61
GST.2351.3021,980%21,98
GST.2354.3028,780%28,78
GST.2360.3019,830%19,83
GST.2361.3025,070%25,07
GST.2364.3032,630%32,63
GST.2370.3022,040%22,04
GST.2371.3028,160%28,16
GST.2374.3036,470%36,47
GST.2380.3024,260%24,26
GST.2381.3031,250%31,25
GST.2384.3040,320%40,32
GST.2390.3026,470%26,47
GST.2391.3034,330%34,33
GST.2394.3044,170%44,17
GST.2400.3012,300%12,30
GST.2404.3022,430%22,43
GST.2410.3013,810%13,81
GST.2411.3015,670%15,67
GST.2414.3025,660%25,66
GST.2420.3016,850%16,85
GST.2421.3020,070%20,07
GST.2424.3032,130%32,13
GST.2430.3019,890%19,89
GST.2431.3024,460%24,46
GST.2434.3038,590%38,59
GST.2440.3022,930%22,93
GST.2441.3028,850%28,85
GST.2444.3045,050%45,05
GST.2450.3025,970%25,97
GST.2451.3033,250%33,25
GST.2454.3051,520%51,52
GST.2460.3029,010%29,01
GST.2461.3037,640%37,64
GST.2464.3057,980%57,98
GST.2470.3032,050%32,05
GST.2471.3042,040%42,04
GST.2474.3064,450%64,45
GST.2480.3035,080%35,08
GST.2481.3046,440%46,44
GST.2484.3070,910%70,91
GST.2490.3038,120%38,12
GST.2491.3050,830%50,83
GST.2494.3077,370%77,37
GST.2500.3017,070%17,07
GST.2501.3018,340%18,34
GST.2504.3030,500%30,50
GST.2510.3018,980%18,98
GST.2511.3021,500%21,50
GST.2514.3035,230%35,23
GST.2520.3022,780%22,78
GST.2521.3027,830%27,83
GST.2524.3049,440%49,44
GST.2530.3026,570%26,57
GST.2531.3034,160%34,16
GST.2534.3054,180%54,18
GST.2540.3030,370%30,37
GST.2541.3040,480%40,48
GST.2544.3063,650%63,65
GST.2550.3034,210%34,21
GST.2551.3046,810%46,81
GST.2554.3073,110%73,11
GST.2560.3037,970%37,97
GST.2561.3053,140%53,14
GST.2564.3082,590%82,59
GST.2570.3041,770%41,77
GST.2571.3059,470%59,47
GST.2574.3092,060%92,06
GST.2580.3045,560%45,56
GST.2581.3063,820%63,82
GST.2584.3098,480%98,48
GST.2590.3049,360%49,36
GST.2591.300,000%0,00
GST.2594.300,000%0,00