GST.4

 

  • Aansluitsnoer male 3×1,5 mm2 “GST18i3”
  • 3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart
  • Primair: connector male, secundair: gestripte samengeperste kern.

 

GST.4 Aansluitsnoer male
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Aansluitsnoer male 3×1,5 mm2 “GST18i3”

3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
Primair: connector male, secundair: gestripte samengeperste kern.

Variaties

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.4210.306,080%6,08
GST.4211.307,090%7,09
GST.4220.307,780%7,78
GST.4221.309,810%9,81
GST.4230.309,490%9,49
GST.4231.3012,530%12,53
GST.4240.3011,190%11,19
GST.4250.3012,900%12,90
GST.4260.3014,600%14,60
GST.4270.3016,310%16,31
GST.4280.3018,010%18,01
GST.4290.3019,710%19,71
GST.4300.305,430%5,43
GST.4301.305,860%5,86
GST.4302.306,750%6,75
GST.4303.307,520%7,52
GST.4304.308,230%8,23
GST.4310.306,530%6,53
GST.4311.307,410%7,41
GST.4312.308,380%8,38
GST.4313.309,300%9,30
GST.4314.3010,150%10,15
GST.4320.308,750%8,75
GST.4321.3010,500%10,50
GST.4322.3011,640%11,64
GST.4323.3012,880%12,88
GST.4324.3014,000%14,00
GST.4330.3010,970%10,97
GST.4331.3013,590%13,59
GST.4334.3017,850%17,85
GST.4340.3013,180%13,18
GST.4341.3016,680%16,68
GST.4344.3021,700%21,70
GST.4350.3015,390%15,39
GST.4351.3019,780%19,78
GST.4354.3025,560%25,56
GST.4360.3017,620%17,62
GST.4361.3022,860%22,86
GST.4364.3029,400%29,40
GST.4370.3019,820%19,82
GST.4371.3025,950%25,95
GST.4374.3033,250%33,25
GST.4380.3022,040%22,04
GST.4381.3029,030%29,03
GST.4384.3037,090%37,09
GST.4390.3024,250%24,25
GST.4391.3032,120%32,12
GST.4394.3040,940%40,94
GST.4400.308,490%8,49
GST.4401.308,830%8,83
GST.4404.3014,520%14,52
GST.4410.3010,280%10,28
GST.4411.3011,020%11,02
GST.4413.3016,210%16,21
GST.4414.3017,750%17,75
GST.4420.3013,860%13,86
GST.4421.3015,420%15,42
GST.4424.3024,220%24,22
GST.4430.3017,430%17,43
GST.4431.3019,820%19,82
GST.4434.3030,700%30,70
GST.4440.3018,290%18,29
GST.4441.3024,220%24,22
GST.4444.3037,150%37,15
GST.4450.3021,330%21,33
GST.4451.3028,610%28,61
GST.4454.3043,610%43,61
GST.4460.3024,370%24,37
GST.4461.3033,000%33,00
GST.4464.3050,080%50,08
GST.4470.3026,590%26,59
GST.4471.3037,400%37,40
GST.4474.3056,540%56,54
GST.4480.3030,440%30,44
GST.4481.3041,800%41,80
GST.4484.3063,010%63,01
GST.4490.3033,480%33,48
GST.4491.3046,190%46,19
GST.4494.3069,470%69,47
GST.4500.3011,200%11,20
GST.4501.3012,470%12,47
GST.4504.3020,530%20,53
GST.4510.3013,100%13,10
GST.4511.3015,630%15,63
GST.4514.3025,270%25,27
GST.4520.3016,900%16,90
GST.4521.3021,960%21,96
GST.4524.3034,740%34,74
GST.4530.3020,690%20,69
GST.4531.3028,300%28,30
GST.4534.3044,220%44,22
GST.4540.3024,500%24,50
GST.4541.3034,610%34,61
GST.4544.3053,670%53,67
GST.4550.3028,290%28,29
GST.4551.3040,930%40,93
GST.4554.3063,140%63,14
GST.4560.3032,090%32,09
GST.4561.3047,260%47,26
GST.4564.3072,610%72,61
GST.4570.3035,890%35,89
GST.4571.3053,590%53,59
GST.4574.300,000%0,00
GST.4580.3038,500%38,50
GST.4581.3059,920%59,92
GST.4584.3091,550%91,55
GST.4590.3043,490%43,49
GST.4594.300,000%0,00