GST.82

  • Koppelsnoer 5×1,5 mm² 250V + DALI dim “GST18i5”
  • 5-polig (L, N, PE, d2, d1), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², pastelblauw.
  • Primair: connector male, secundair: connector female.
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Koppelsnoer 5×1,5 mm² 250V + DALI dim “GST18i5”

5-polig (L, N, PE, d2, d1), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², pastelblauw.
Primair: connector male, secundair: connector female.

Variaties

 

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.8210.6618,980%18,98
GST.8211.6621,500%21,50
GST.8212.6629,390%29,39
GST.8213.6632,170%32,17
GST.8214.6635,230%35,23
GST.8220.6622,780%22,78
GST.8221.6627,830%27,83
GST.8222.6637,490%37,49
GST.8223.6640,930%40,93
GST.8224.6644,710%44,71
GST.8230.6626,570%26,57
GST.8231.6634,160%34,16
GST.8232.6645,590%45,59
GST.8233.6649,680%49,68
GST.8234.6654,170%54,17
GST.8240.6630,370%30,37
GST.8241.6640,480%40,48
GST.8242.6653,680%53,68
GST.8243.6658,430%58,43
GST.8244.6663,650%63,65
GST.8250.6634,210%34,21
GST.8260.6637,970%37,97
GST.8270.6641,770%41,77
GST.8280.6645,560%45,56
GST.8290.6649,360%49,36