GST.84

  • Aansluitsnoer male 5×1,5 mm² 250V + DALI dim “GST18i5”
  • 5-polig (L, N, PE, d2, d1), IP20, 250V, 16A, 1,5mm2, pastelblauw.
  • Primair: connector male, secundair: gestripte samengeperste kern.
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Aansluitsnoer male 5×1,5 mm² 250V + DALI dim “GST18i5”

5-polig (L, N, PE, d2, d1), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², pastelblauw.
Primair: connector male, secundair: gestripte samengeperste kern.

Variaties

 

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.8400.6611,200%11,20
GST.8401.6612,470%12,47
GST.8402.6617,100%17,10
GST.8403.6618,730%18,73
GST.8404.6620,530%20,53
GST.8410.6613,100%13,10
GST.8411.6615,630%15,63
GST.8412.6621,160%21,16
GST.8413.6623,110%23,11
GST.8414.6625,270%25,27
GST.8420.6616,900%16,90
GST.8421.6621,960%21,96
GST.8422.6629,250%29,25
GST.8471.6653,640%53,64
GST.8474.6682,130%82,13
GST.8480.6639,750%39,75
GST.8481.6658,180%58,18
GST.8484.6691,610%91,61
GST.8490.6643,560%43,56
GST.8491.660,000%0,00
GST.8494.660,000%0,00