TES.2

  • Compacte draai- en kantelbare LED inbouwspot.
  • Draaibaar 355° en kantelbaar 50°.

Draai- en kantelbare LED inbouwspot.
Draaibaar 355° en kantelbaar 50°.
Aluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Bundelbreedte 36° (standaard).
Driver en LED (Philips) 3 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B10) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Zaagmaat 128 mm.

 

Kleuren:

  • 10 wit
  • 20 grijs
  • 30 zwart

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • 2700K.
  • CRI/Ra>80.
  • Bundelbreedte 18°, 24° of 60°.
  • Fashion LED voor kledingwinkels en paskamers.
  • Food LED voor vlees, vis of brood.
  • Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeKleurDimbaarVermogenLumen brutoLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
TES.2110.10205,000%205,00
TES.2110.20205,000%205,00
TES.2110.30205,000%205,00
TES.2113.10243,000%243,00
TES.2113.20243,000%243,00
TES.2113.30243,000%243,00
TES.2210.10205,000%205,00
TES.2210.20205,000%205,00
TES.2210.30205,000%205,00
TES.2213.10243,000%243,00
TES.2213.20243,000%243,00
TES.2213.30243,000%243,00
TES.2310.10205,000%205,00
TES.2310.20205,000%205,00
TES.2310.30205,000%205,00
TES.2313.10243,000%243,00
TES.2313.20243,000%243,00
TES.2313.30243,000%243,00
TES.2410.10205,000%205,00
TES.2410.20205,000%205,00
TES.2410.30205,000%205,00
TES.2413.10243,000%243,00
TES.2413.20243,000%243,00
TES.2413.30243,000%243,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
GSG.4200.30

Voorgemonteerd aansluitsnoer GST18i2 2×0,75mm 0,5m zwart

13,950%13,95
NVG.2055.00

Gemonteerde noodkit LED Vf 55V+zelftest accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

159,000%159,00
TES.2910.00

TES.2 reflector 18° los

5,000%5,00
TES.2920.00

TES.2 reflector 24° los

5,000%5,00
TES.2940.00

TES.2 reflector 60° los

5,000%5,00