TES.4

  • Draai- en kantelbare LED inbouwspot.
  • Draaibaar 350° en kantelbaar 50°.

Draai- en kantelbare LED inbouwspot.
Draaibaar 350° en kantelbaar 50°.
Aluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Bundelbreedte 36o (standaard).
Driver en LED (Philips) 3 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B10) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Zaagmaat 190 mm.

 

Kleuren:

  • 10 wit
  • 20 grijs
  • 30 zwart

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • 2700K.
  • CRI/Ra>80.
  • Bundelbreedte 18°, 24° of 60°.
  • Fashion LED voor kledingwinkels en paskamers.
  • Food LED voor vlees, vis of brood.
  • Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeKleurDimbaarVermogenLumen brutoLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
TES.4110.10219,000%219,00
TES.4110.20219,000%219,00
TES.4110.30219,000%219,00
TES.4113.10295,000%295,00
TES.4113.20295,000%295,00
TES.4113.30295,000%295,00
TES.4210.10219,000%219,00
TES.4210.20219,000%219,00
TES.4210.30219,000%219,00
TES.4213.10295,000%295,00
TES.4213.20295,000%295,00
TES.4213.30295,000%295,00
TES.4310.10247,000%247,00
TES.4310.20247,000%247,00
TES.4310.30247,000%247,00
TES.4313.10295,000%295,00
TES.4313.20295,000%295,00
TES.4313.30295,000%295,00
TES.4410.10247,000%247,00
TES.4410.20247,000%247,00
TES.4410.30247,000%247,00
TES.4413.10295,000%295,00
TES.4413.20295,000%295,00
TES.4413.30295,000%295,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
GSG.4200.30

Voorgemonteerd aansluitsnoer GST18i2 2×0,75mm 0,5m zwart

13,950%13,95
NVG.2055.00

Gemonteerde noodkit LED Vf 55V+zelftest accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

159,000%159,00
TES.4910.00

TES.4 reflector 18° los

6,000%6,00
TES.4920.00

TES.4 reflector 24° los

6,000%6,00
TES.4930.00

TES.4 reflector 60° los

6,000%6,00

Product impressie