BUS.6

  • Modern elegant LED pendelarmatuur.
  • Huis van polyester gepoedercoat aluminium.

“BUSSOLED Grande”

BUS.6110.31
Bundel 110°

BUS.2110.31

Screen
Bundel 110° of 85°

Lens
Bundel 95° of 85°

Reflector
Bundel 50°
(optie 25°)

Modern elegant LED pendelarmatuur.
Huis van polyester gepoedercoat aluminium, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gegalvaniseerde staaldraadophanging 2 m met draadverstelbus (quick-adjust).
Grotere lengte op aanvraag leverbaar.
Plafondkap van polyester gepoedercoat plaatstaal.
Topkwaliteit driver en COB LED, 3 jaar garantie.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 75.000 uur (L80/B10) Ta 25ºC (25W/37W).
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B10) Ta 25ºC (50W).

 

Kleuren:

  • 11 wit mat
  • 31 zwart mat
  • 13 wit mat/wit mat
  • 19 wit mat/goud
  • 76 zwart mat/wit mat
  • 79 zwart mat/goud

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • CRI>93 of >97 (uitgezonderd 50W).
  • LED-food versie.
  • Bundelbreedte 25º (reflector).
  • Dimbaar switchdim.
  • Lengte staaldraadophanging naar keuze.
  • Lengte aansluitsnoer naar keuze.

Variaties

 

Kleur

Lichtuitstraling

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeKleurLichtuitstralingVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
BUS.6110.11557,000%557,00
BUS.6110.13673,000%673,00
BUS.6110.19720,000%720,00
BUS.6110.31557,000%557,00
BUS.6110.76673,000%673,00
BUS.6110.79720,000%720,00
BUS.6113.11655,000%655,00
BUS.6113.13772,000%772,00
BUS.6113.19818,000%818,00
BUS.6113.31655,000%655,00
BUS.6113.76772,000%772,00
BUS.6113.79818,000%818,00
BUS.6120.11557,000%557,00
BUS.6120.13673,000%673,00
BUS.6120.19720,000%720,00
BUS.6120.31557,000%557,00
BUS.6120.76673,000%673,00
BUS.6120.79720,000%720,00
BUS.6123.11655,000%655,00
BUS.6123.13772,000%772,00
BUS.6123.19818,000%818,00
BUS.6123.31655,000%655,00
BUS.6123.76772,000%772,00
BUS.6123.79818,000%818,00
BUS.6130.11557,000%557,00
BUS.6130.13673,000%673,00
BUS.6130.19720,000%720,00
BUS.6130.31557,000%557,00
BUS.6130.76673,000%673,00
BUS.6130.79720,000%720,00
BUS.6133.11655,000%655,00
BUS.6133.13772,000%772,00
BUS.6133.19818,000%818,00
BUS.6133.31655,000%655,00
BUS.6133.76772,000%772,00
BUS.6133.79818,000%818,00
BUS.6140.11557,000%557,00
BUS.6140.13673,000%673,00
BUS.6140.19720,000%720,00
BUS.6140.31557,000%557,00
BUS.6140.76673,000%673,00
BUS.6140.79720,000%720,00
BUS.6143.11655,000%655,00
BUS.6143.13772,000%772,00
BUS.6143.19818,000%818,00
BUS.6143.31655,000%655,00
BUS.6143.76772,000%772,00
BUS.6143.79818,000%818,00
BUS.6210.11551,000%551,00
BUS.6210.13631,000%631,00
BUS.6210.19677,000%677,00
BUS.6210.31551,000%551,00
BUS.6210.76631,000%631,00
BUS.6210.79677,000%677,00
BUS.6213.11649,000%649,00
BUS.6213.13729,000%729,00
BUS.6213.19775,000%775,00
BUS.6213.31649,000%649,00
BUS.6213.76729,000%729,00
BUS.6213.79775,000%775,00
BUS.6220.11551,000%551,00
BUS.6220.13631,000%631,00
BUS.6220.19677,000%677,00
BUS.6220.31551,000%551,00
BUS.6220.76631,000%631,00
BUS.6220.79677,000%677,00
BUS.6223.11649,000%649,00
BUS.6223.13729,000%729,00
BUS.6223.19775,000%775,00
BUS.6223.31649,000%649,00
BUS.6223.76729,000%729,00
BUS.6223.79775,000%775,00
BUS.6230.11551,000%551,00
BUS.6230.13631,000%631,00
BUS.6230.19677,000%677,00
BUS.6230.31551,000%551,00
BUS.6230.76631,000%631,00
BUS.6230.79677,000%677,00
BUS.6233.11649,000%649,00
BUS.6233.13729,000%729,00
BUS.6233.19775,000%775,00
BUS.6233.31649,000%649,00
BUS.6233.76729,000%729,00
BUS.6233.79775,000%775,00
BUS.6240.11551,000%551,00
BUS.6240.13631,000%631,00
BUS.6240.19677,000%677,00
BUS.6240.31551,000%551,00
BUS.6240.76631,000%631,00
BUS.6240.79677,000%677,00
BUS.6243.11649,000%649,00
BUS.6243.13729,000%729,00
BUS.6243.19775,000%775,00
BUS.6243.31649,000%649,00
BUS.6243.76729,000%729,00
BUS.6243.79775,000%775,00
BUS.6250.11582,000%582,00
BUS.6250.13661,000%661,00
BUS.6250.19708,000%708,00
BUS.6250.31582,000%582,00
BUS.6250.76661,000%661,00
BUS.6250.79708,000%708,00
BUS.6253.11680,000%680,00
BUS.6253.13760,000%760,00
BUS.6253.19806,000%806,00
BUS.6253.31680,000%680,00
BUS.6253.76760,000%760,00
BUS.6253.79806,000%806,00
BUS.6260.11582,000%582,00
BUS.6260.13661,000%661,00
BUS.6260.19708,000%708,00
BUS.6260.31582,000%582,00
BUS.6260.76661,000%661,00
BUS.6260.79708,000%708,00
BUS.6263.11680,000%680,00
BUS.6263.13760,000%760,00
BUS.6263.19806,000%806,00
BUS.6263.31680,000%680,00
BUS.6263.76760,000%760,00
BUS.6263.79806,000%806,00
BUS.6310.11579,000%579,00
BUS.6310.13659,000%659,00
BUS.6310.19706,000%706,00
BUS.6310.31579,000%579,00
BUS.6310.76659,000%659,00
BUS.6310.79706,000%706,00
BUS.6313.11677,000%677,00
BUS.6313.13757,000%757,00
BUS.6313.19804,000%804,00
BUS.6313.31677,000%677,00
BUS.6313.76757,000%757,00
BUS.6313.79804,000%804,00
BUS.6320.11579,000%579,00
BUS.6320.13659,000%659,00
BUS.6320.19706,000%706,00
BUS.6320.31579,000%579,00
BUS.6320.76659,000%659,00
BUS.6320.79706,000%706,00
BUS.6323.11677,000%677,00
BUS.6323.13757,000%757,00
BUS.6323.19804,000%804,00
BUS.6323.31677,000%677,00
BUS.6323.76757,000%757,00
BUS.6323.79804,000%804,00
BUS.6330.11579,000%579,00
BUS.6330.13659,000%659,00
BUS.6330.19706,000%706,00
BUS.6330.31579,000%579,00
BUS.6330.76659,000%659,00
BUS.6330.79706,000%706,00
BUS.6333.11677,000%677,00
BUS.6333.13757,000%757,00
BUS.6333.19804,000%804,00
BUS.6333.31677,000%677,00
BUS.6333.76757,000%757,00
BUS.6333.79804,000%804,00
BUS.6340.11579,000%579,00
BUS.6340.13659,000%659,00
BUS.6340.19706,000%706,00
BUS.6340.31579,000%579,00
BUS.6340.76659,000%659,00
BUS.6340.79706,000%706,00
BUS.6343.11677,000%677,00
BUS.6343.13757,000%757,00
BUS.6343.19804,000%804,00
BUS.6343.31677,000%677,00
BUS.6343.76757,000%757,00
BUS.6343.79804,000%804,00
BUS.6350.11610,000%610,00
BUS.6350.13690,000%690,00
BUS.6350.19736,000%736,00
BUS.6350.31610,000%610,00
BUS.6350.76690,000%690,00
BUS.6350.79736,000%736,00
BUS.6353.11708,000%708,00
BUS.6353.13788,000%788,00
BUS.6353.19834,000%834,00
BUS.6353.31708,000%708,00
BUS.6353.76788,000%788,00
BUS.6353.79834,000%834,00
BUS.6360.11610,000%610,00
BUS.6360.13690,000%690,00
BUS.6360.19736,000%736,00
BUS.6360.31610,000%610,00
BUS.6360.76690,000%690,00
BUS.6360.79736,000%736,00
BUS.6363.11708,000%708,00
BUS.6363.13788,000%788,00
BUS.6363.19834,000%834,00
BUS.6363.31708,000%708,00
BUS.6363.76788,000%788,00
BUS.6363.79834,000%834,00

Product impressie