GEM.1

 

  • Professioneel LED-armatuur met PMMA LED lens techniek.
  • Toekomstbestendig vlak en strak design, Europees fabricaat.

Opzetmontage

Opschuifmontage

Opzetmontage

Opschuifmontage

Opzetmontage

Opschuifmontage

Opzetmontage

Opschuifmontage

Bovenaanzicht

Onderaanzicht

  • GEM.2
    Keuze uit 13 verschillende lichtverdelingscurves voor elke toepassing.
    Van voetgangersgebieden tot parkeerplaatsen, wegen, straten, pleinen en zebrapaden.
    Dimbaar DALI, BIP (Dynadim) en Stepdim.
  • GEM-IoT

Toekomstbestendige SmartCity NEMA IoT (Internet of Things) oplossingen

Professioneel LED-armatuur met PMMA LED lens techniek.
Toekomstbestendig vlak en strak design, Europees fabricaat.

 

Minimale onderhoudstijd
Zonder gereedschap te openen middels stevige klem.
Scharnierende kap met steun, voor ruime service opening.
Bovenkap, met hierop de driver, bedrading en de LED’s, in zijn geheel afneembaar.
Beveiligingscontact voor het automatisch stroom en spanningsloos maken bij het openen van het armatuur.

 

Geen bijdrage aan lichtvervuiling en lichthinder.
Gietaluminium huis met verstelbare gietaluminium beugel, masttop Ø 60 mm.
UV-bestendige polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Gehard glazen afscherming.
Voorgemonteerde kabel 1 m.
Philips/Osram driver en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED:
– 100.000 uur (L100/B10) Ta 25°C.
Beveiligd tegen oververhitting en spanningspieken.
Omgevingstemperatuur -40°C tot +40°C (48W t/m 123W).
Omgevingstemperatuur -40°C tot +35°C (135W en 144W).

 

Kleur:

  • 25 alu RAL9006

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Bijbehorende masten.
  • Mastkabel lengte naar keuze.
  • Hoek- en wandsteunen.

 

Aanbevolen masthoogte:

48W / 55W / 64W         7-10 m
>64W                                  8-12 m

Variaties

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodeDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
GEM.1530.25589,000%589,00
GEM.1540.25589,000%589,00
GEM.1550.25645,000%645,00
GEM.1560.25645,000%645,00
GEM.1570.25645,000%645,00
GEM.1580.25645,000%645,00
GEM.1630.25645,000%645,00
GEM.1640.25645,000%645,00
GEM.1650.25645,000%645,00
GEM.1660.25645,000%645,00
GEM.1670.25645,000%645,00
GEM.1680.25645,000%645,00
GEM.1730.25645,000%645,00
GEM.1740.25645,000%645,00
GEM.1750.25645,000%645,00
GEM.1760.25645,000%645,00
GEM.1770.25645,000%645,00
GEM.1780.25645,000%645,00
GEM.1830.25645,000%645,00
GEM.1840.25645,000%645,00
GEM.1850.25645,000%645,00
GEM.1860.25645,000%645,00
GEM.1870.25645,000%645,00
GEM.1880.25645,000%645,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
RUE.9210.00

Kabel 2×1,5mm2 voorgemonteerd (per meter) H07RN-F 2×1,5mm2

8,000%8,00
RUE.9410.00

Kabel 4×1,5mm2 voorgemonteerd (per meter) H07RN-F 4×1,5mm2

15,000%15,00
SBW.1100.00

SBW.1 Hoek-/wandsteun ø60mm Grijs

55,000%55,00

Product impressie