LUN.1

 

  • Modern tijdloos LED paalopzetarmatuur voor openbare ruimten zoals pleinen, parken, groenstroken, fietspaden en promenades.
  • Europees fabricaat.
  • Hoge vandaalbestendigheid.

“LUNIO”

Lichtuitstraling rondom

Lichtuitstraling rondom

Lichtuitstraling asymmetrisch

Lichtuitstraling asymmetrisch

PSW.3000.xx
Wandbeugel

PSW.3100.xx
Mastuithouder Ø102
voor 1 armatuur

PSW.3200.xx
Mastuithouder Ø102
voor 2 armaturen

Modern tijdloos LED paalopzetarmatuur voor openbare ruimten zoals pleinen, parken, groenstroken, fietspaden en promenades.
Europees fabricaat.
Hoge vandaalbestendigheid.
T.b.v. masttop Ø 60, buitendiameter mast Ø 76.
Geen bijdrage aan lichtvervuiling en lichthinder.
Armatuur geheel uit gietaluminium.
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Gehard helder veiligheidsglas (comfort opaal, LUN.2, op aanvraag).
Geanodiseerd aluminium reflector.
Topkwaliteit LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25ºC.
Kabel met IP66 connector.
Beveiligd tegen oververhitting en spanningspieken.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Beveiligingscontact voor het automatisch stroom- en spanningsloos maken bij het openen van het armatuur.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 27 grijs RAL7024
  • 35 zwart RAL9055

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Comfort opaal afscherming.
  • 2200K, 2700K of 3000K.
  • Casambi.
  • Wandbeugel.
  • Mastuithouder.
  • Bijbehorende mast PSL.1, PSL.2 of PSL.3.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
LUN.1000.251.286,000%1.286,00
LUN.1000.271.286,000%1.286,00
LUN.1000.351.286,000%1.286,00
LUN.1003.251.339,000%1.339,00
LUN.1003.271.339,000%1.339,00
LUN.1003.351.339,000%1.339,00
LUN.1008.251.339,000%1.339,00
LUN.1008.271.339,000%1.339,00
LUN.1008.351.339,000%1.339,00
LUN.1010.251.286,000%1.286,00
LUN.1010.271.286,000%1.286,00
LUN.1010.351.286,000%1.286,00
LUN.1013.251.339,000%1.339,00
LUN.1013.271.339,000%1.339,00
LUN.1013.351.339,000%1.339,00
LUN.1018.251.339,000%1.339,00
LUN.1018.271.339,000%1.339,00
LUN.1018.351.339,000%1.339,00
LUN.1020.251.286,000%1.286,00
LUN.1020.271.286,000%1.286,00
LUN.1020.351.286,000%1.286,00
LUN.1023.251.339,000%1.339,00
LUN.1023.271.339,000%1.339,00
LUN.1023.351.339,000%1.339,00
LUN.1028.251.339,000%1.339,00
LUN.1028.271.339,000%1.339,00
LUN.1028.351.339,000%1.339,00
LUN.1030.251.286,000%1.286,00
LUN.1030.271.286,000%1.286,00
LUN.1030.351.286,000%1.286,00
LUN.1033.251.339,000%1.339,00
LUN.1033.271.339,000%1.339,00
LUN.1033.351.339,000%1.339,00
LUN.1038.251.339,000%1.339,00
LUN.1038.271.339,000%1.339,00
LUN.1038.351.339,000%1.339,00
LUN.1040.251.286,000%1.286,00
LUN.1040.271.286,000%1.286,00
LUN.1040.351.286,000%1.286,00
LUN.1043.251.339,000%1.339,00
LUN.1043.271.339,000%1.339,00
LUN.1043.351.339,000%1.339,00
LUN.1048.251.339,000%1.339,00
LUN.1048.271.339,000%1.339,00
LUN.1048.351.339,000%1.339,00
LUN.1050.251.286,000%1.286,00
LUN.1050.271.286,000%1.286,00
LUN.1050.351.286,000%1.286,00
LUN.1053.251.339,000%1.339,00
LUN.1053.271.339,000%1.339,00
LUN.1053.351.339,000%1.339,00
LUN.1058.251.339,000%1.339,00
LUN.1058.271.339,000%1.339,00
LUN.1058.351.339,000%1.339,00
LUN.1060.251.286,000%1.286,00
LUN.1060.271.286,000%1.286,00
LUN.1060.351.286,000%1.286,00
LUN.1063.251.339,000%1.339,00
LUN.1063.271.339,000%1.339,00
LUN.1063.351.339,000%1.339,00
LUN.1068.251.339,000%1.339,00
LUN.1068.271.339,000%1.339,00
LUN.1068.351.339,000%1.339,00
LUN.1070.251.286,000%1.286,00
LUN.1070.271.286,000%1.286,00
LUN.1070.351.286,000%1.286,00
LUN.1073.251.339,000%1.339,00
LUN.1073.271.339,000%1.339,00
LUN.1073.351.339,000%1.339,00
LUN.1078.251.339,000%1.339,00
LUN.1078.271.339,000%1.339,00
LUN.1078.351.339,000%1.339,00
LUN.1100.251.261,000%1.261,00
LUN.1100.271.261,000%1.261,00
LUN.1100.351.261,000%1.261,00
LUN.1103.251.314,000%1.314,00
LUN.1103.271.314,000%1.314,00
LUN.1103.351.314,000%1.314,00
LUN.1108.251.314,000%1.314,00
LUN.1108.271.314,000%1.314,00
LUN.1108.351.314,000%1.314,00
LUN.1110.251.261,000%1.261,00
LUN.1110.271.261,000%1.261,00
LUN.1110.351.261,000%1.261,00
LUN.1113.251.314,000%1.314,00
LUN.1113.271.314,000%1.314,00
LUN.1113.351.314,000%1.314,00
LUN.1118.251.314,000%1.314,00
LUN.1118.271.314,000%1.314,00
LUN.1118.351.314,000%1.314,00
LUN.1120.251.261,000%1.261,00
LUN.1120.271.261,000%1.261,00
LUN.1120.351.261,000%1.261,00
LUN.1123.251.314,000%1.314,00
LUN.1123.271.314,000%1.314,00
LUN.1123.351.314,000%1.314,00
LUN.1128.251.314,000%1.314,00
LUN.1128.271.314,000%1.314,00
LUN.1128.351.314,000%1.314,00
LUN.1130.251.261,000%1.261,00
LUN.1130.271.261,000%1.261,00
LUN.1130.351.261,000%1.261,00
LUN.1133.251.314,000%1.314,00
LUN.1133.271.314,000%1.314,00
LUN.1133.351.314,000%1.314,00
LUN.1138.251.314,000%1.314,00
LUN.1138.271.314,000%1.314,00
LUN.1138.351.314,000%1.314,00
LUN.1140.251.261,000%1.261,00
LUN.1140.271.261,000%1.261,00
LUN.1140.351.261,000%1.261,00
LUN.1143.251.314,000%1.314,00
LUN.1143.271.314,000%1.314,00
LUN.1143.351.314,000%1.314,00
LUN.1148.251.314,000%1.314,00
LUN.1148.271.314,000%1.314,00
LUN.1148.351.314,000%1.314,00
LUN.1150.251.261,000%1.261,00
LUN.1150.271.261,000%1.261,00
LUN.1150.351.261,000%1.261,00
LUN.1153.251.314,000%1.314,00
LUN.1153.271.314,000%1.314,00
LUN.1153.351.314,000%1.314,00
LUN.1158.251.314,000%1.314,00
LUN.1158.271.314,000%1.314,00
LUN.1158.351.314,000%1.314,00
LUN.1160.251.261,000%1.261,00
LUN.1160.271.261,000%1.261,00
LUN.1160.351.261,000%1.261,00
LUN.1163.251.314,000%1.314,00
LUN.1163.271.314,000%1.314,00
LUN.1163.351.314,000%1.314,00
LUN.1168.251.314,000%1.314,00
LUN.1168.271.314,000%1.314,00
LUN.1168.351.314,000%1.314,00
LUN.1170.251.261,000%1.261,00
LUN.1170.271.261,000%1.261,00
LUN.1170.351.261,000%1.261,00
LUN.1173.251.314,000%1.314,00
LUN.1173.271.314,000%1.314,00
LUN.1173.351.314,000%1.314,00
LUN.1178.251.314,000%1.314,00
LUN.1178.271.314,000%1.314,00
LUN.1178.351.314,000%1.314,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
PSW.3000.25

PSW.3 wandbeugel alu

250,000%250,00
PSW.3000.27

PSW.3 wandbeugel grijs

250,000%250,00
PSW.3000.35

PSW.3 wandbeugel zwart

250,000%250,00
PSW.3100.25

PSW.3 uithouder alu, voor 1 armatuur

314,000%314,00
PSW.3100.27

PSW.3 uithouder grijs, voor 1 armatuur

314,000%314,00
PSW.3100.35

PSW.3 uithouder zwart, voor 1 armatuur

314,000%314,00

Product impressie