NOP.2

 

  • Bovenmaats rond LED pendelarmatuur.
  • Representatief architectonisch design.
  • Kantoren, hotels, restaurants, showrooms, vergaderzalen, recepties, entrees en winkels.
  • Geëxtrudeerd aluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
  • PMMA opaal afscherming voor gelijkmatige diffuse lichtuitstraling.

NOS.1-3
Plafondversie

Bovenmaats rond LED pendelarmatuur.
Representatief architectonisch design.
Kantoren, hotels, restaurants, showrooms, vergaderzalen, recepties, entrees en winkels.
Geëxtrudeerd aluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
PMMA opaal afscherming voor gelijkmatige diffuse lichtuitstraling.
Topkwaliteit driver en LED, 3 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B10) Ta 25°C.
Powerfactor cosinus phi >0,9.
Omgevingstemperatuur -20°C tot +35°C.
Inclusief ophangset 1,5 m.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Grotere afmetingen op aanvraag.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFDimbaarLichtverdelingVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurDiameterHoogteBundelBrutoKortingNetto
NOP.2110.253.062,000%3.062,00
NOP.2113.253.324,000%3.324,00
NOP.2210.253.062,000%3.062,00
NOP.2213.253.324,000%3.324,00
NOP.2310.253.825,000%3.825,00
NOP.2313.254.128,000%4.128,00
NOP.2410.253.825,000%3.825,00
NOP.2413.254.128,000%4.128,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie