RUE.2

 

  • Professioneel LED-armatuur met PMMA LED lens techniek.
  • Toekomstbestendig vlak en strak design.
  • Geschikt voor zowel paalopschuif als paalopzet Ø 60 mm door kantelbare mastbeugel, 135°.
  • Keuze uit 13 verschillende LED-lichtverdelingscurves (bij bestelling opgeven) voor toepassingen van voetgangersgebieden tot parkeerplaatsen, wegen, straten en grote terreinen.
RUE.2-opzet


Opzetmontage


Opschuifmontage


135° kantelbaar

Professioneel LED-armatuur met PMMA LED lens techniek.
Toekomstbestendig vlak en strak design.
Geschikt voor zowel paalopschuif als paalopzet Ø 60 mm door kantelbare mastbeugel, 135°.
Keuze uit 13 verschillende LED-lichtverdelingscurves (bij bestelling opgeven) voor toepassingen van voetgangersgebieden tot parkeerplaatsen, wegen, straten en grote terreinen.
Europees fabricaat.
Geen bijdrage aan lichtvervuiling en lichthinder.
Gietaluminium huis en stalen frame.
UV-bestendige polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Slagvaste heldere polycarbonaat afscherming.
Verstelbare gietaluminium beugel.
Voorgemonteerde kabel 1 m.
Philips driver en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED:
– 100.000 uur (L90/B10) Ta 25°C (25/35/44/59/71 W)
– 100.000 uur (L80/B10) Ta 25°C (87/122 W)
Beveiligd tegen oververhitting en spanningspieken.
Omgevingstemperatuur -40°C tot +50°C.

 

Kleur:

  • 25 alu RAL9006

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.Extra vandaalbestendigheid IK10.
  • Bijpassende wandbeugels en masten.
  • Mastkabel lengte naar keuze.
  • Vrijwel iedere gangbare dim-/regelmogelijkheid; 1-10V, DALI, Automatisch 2-steps of 5-steps Dynadim, 100%->50%, Intelligent, interactieve lichtregel- en managementsystemen.

 

Aanbevolen masthoogte:

25W / 35W               5- 8 m
44W / 59W / 71W   7-10 m
87W / 122W             8-12 m

Variaties

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
RUE.2110.25549,000%549,00
RUE.2113.25594,000%594,00
RUE.2118.25594,000%594,00
RUE.2119.25594,000%594,00
RUE.2120.25549,000%549,00
RUE.2123.25594,000%594,00
RUE.2128.25594,000%594,00
RUE.2129.25594,000%594,00
RUE.2210.25549,000%549,00
RUE.2213.25594,000%594,00
RUE.2218.25594,000%594,00
RUE.2219.25594,000%594,00
RUE.2220.25549,000%549,00
RUE.2223.25594,000%594,00
RUE.2228.25594,000%594,00
RUE.2229.25594,000%594,00
RUE.2310.25579,000%579,00
RUE.2313.25624,000%624,00
RUE.2318.25624,000%624,00
RUE.2319.25624,000%624,00
RUE.2320.25579,000%579,00
RUE.2323.25624,000%624,00
RUE.2328.25624,000%624,00
RUE.2329.25624,000%624,00
RUE.2410.25599,000%599,00
RUE.2413.25644,000%644,00
RUE.2418.25644,000%644,00
RUE.2419.25644,000%644,00
RUE.2420.25599,000%599,00
RUE.2423.25644,000%644,00
RUE.2428.25644,000%644,00
RUE.2429.25644,000%644,00
RUE.2510.25599,000%599,00
RUE.2513.25644,000%644,00
RUE.2518.25644,000%644,00
RUE.2519.25644,000%644,00
RUE.2520.25599,000%599,00
RUE.2523.25644,000%644,00
RUE.2528.25644,000%644,00
RUE.2529.25644,000%644,00
RUE.2610.25659,000%659,00
RUE.2613.25704,000%704,00
RUE.2618.25704,000%704,00
RUE.2619.25704,000%704,00
RUE.2620.25659,000%659,00
RUE.2623.25704,000%704,00
RUE.2628.25704,000%704,00
RUE.2629.25704,000%704,00
RUE.2710.25719,000%719,00
RUE.2713.25764,000%764,00
RUE.2718.25764,000%764,00
RUE.2719.25764,000%764,00
RUE.2720.25719,000%719,00
RUE.2723.25764,000%764,00
RUE.2728.25764,000%764,00
RUE.2729.25764,000%764,00
RUE.2810.25759,000%759,00
RUE.2813.25804,000%804,00
RUE.2818.25804,000%804,00
RUE.2819.25804,000%804,00
RUE.2820.25759,000%759,00
RUE.2823.25804,000%804,00
RUE.2828.25804,000%804,00
RUE.2829.25804,000%804,00
RUE.2910.25679,000%679,00
RUE.2913.25724,000%724,00
RUE.2918.25724,000%724,00
RUE.2919.25724,000%724,00
RUE.2920.25679,000%679,00
RUE.2923.25724,000%724,00
RUE.2928.25724,000%724,00
RUE.2929.25724,000%724,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
RUE.9210.00

Kabel 2×1,5mm2 voorgemonteerd (per meter) H07RN-F 2×1,5mm2

8,000%8,00
RUE.9350.00

Schemerschakelaar gemonteerd in RUE (meerprijs)

0,000%0,00
RUE.9410.00

Kabel 4×1,5mm2 voorgemonteerd (per meter) H07RN-F 4×1,5mm2

15,000%15,00
SBW.1100.00

SBW.1 Hoek-/wandsteun ø60mm Grijs

55,000%55,00

Product impressie