Team ETK

Team ETK

ETK licht heeft een betrokken team van specialisten klaar staan voor persoonlijk advies op maat. Of gewoon even sparren? Bestellen? Wij staan u met veel plezier te woord!
Wij stellen onze medewerkers hier onder even voor.

Emiel Rombouts

Emiel Rombouts
Directeur Operations
emiel@etk.nl

André Turkesteen

André Turkesteen
Commercieel Directeur
andre@etk.nl / 06-53849238

Jan-Kees Amesz

Jan-Kees Amesz
Lichtontwerp / Accountmanager
jankees@etk.nl / 06-46050733

Jeroen Versluis
Hoofd Binnendienst
jeroen@etk.nl

Marten Krijgsman
Account Manager
marten@etk.nl

Bianca Droog

Bianca Droog
Verkoopbinnendienst
bianca@etk.nl

Jorik ten Wolde
Verkoopbinnendienst
jorik@etk.nl

Karlijn Mak-Uenk

Karlijn Mak-Uenk
Verkoopbinnendienst
karlijn@etk.nl

Merlijn Lelyveld
Verkoopbinnendienst
merlijn@etk.nl

Alwin de Jong
Logistiek
alwin@etk.nl

Lucy Verbij
Management Assistent
lucy@etk.nl

Anja Klarenbeek
Administratie
anja@etk.nl

Lida Chaulet
Publiciteit & Promotie
lida@etk.nl / 0616700413

Bennie Kroondijk
Chef Magazijn
bennie@etk.nl

Wim Vreeken
Chef Assemblage
wim@etk.nl

Theo Leliveld
Assemblage
info@etk.nl

Nick Hofman
Assemblage
nick@ledwerk.nl

Arno van den Berg
LED Specialist
arno@ledwerk.nl

Vertegenwoordigingen

Een greep uit ons leveringsprogramma.