ELP.82

 

  • Basisunits voor het ELP lichtlijn systeem.
  • Professionele PMMA LED lens techniek met een Lumen/Watt verhouding tot 147 Lm/W!

“ELP Basisunit breed stralend”

Plafondmontage

Pendel

Basisunits voor het ELP lichtlijn systeem.
Professionele PMMA LED lens techniek met een Lumen/Watt verhouding tot 147 Lm/W!
Basis van gepoedercoat plaatstaal, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED:
– 100.000 uur (L80/B10) Ta 25ºC (80/118W)
– 100.000 uur (L90/B50) Ta 25ºC (43/61W DALI)
–   50.000 uur (L90/B10) Ta 25ºC (43/61W Niet dimbaar)
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Powerfactor cosinus phi >0,96.
Omgevingstemperatuur -20ºC tot +40ºC.

 

Kleur:

  • 15 wit mat RAL9003

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Daglichtregeling.
  • Daglichtsensor en/of aanwezigheidsdetectie.
  • Extra lensbescherming IP54.
  • Noodverlichtingsunit.

       

Diverse sensoren (optie)

Variaties

 

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFDimbaarVermogenLumenLm/WKleurtemperatuurLichtuitstralingBundelBrutoKortingNetto
ELP.8200.15198,000%198,00
ELP.8203.15228,000%228,00
ELP.8210.15198,000%198,00
ELP.8213.15228,000%228,00
ELP.8220.15198,000%198,00
ELP.8223.15228,000%228,00
ELP.8230.15198,000%198,00
ELP.8233.15228,000%228,00
ELP.8240.15209,000%209,00
ELP.8243.15245,000%245,00
ELP.8250.15209,000%209,00
ELP.8253.15245,000%245,00
ELP.8260.15209,000%209,00
ELP.8263.15245,000%245,00
ELP.8270.15209,000%209,00
ELP.8273.15245,000%245,00
ELP.8280.150,000%0,00
ELP.8283.150,000%0,00
ELP.8290.150,000%0,00
ELP.8293.150,000%0,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie