EOS.1

 

  • Professionele serie LED schijnwerpers voor industrie, winkelcentra, sporthallen en sportvelden en andere grote oppervlakken.
  • Europees fabricaat.

EOS.1010.25

EOS.1150.25

EOS.9120.35
Lichtscherm

EOS.9220.47
Beschermkorf

EOS.9310.xx/EOS.9320.xx
Mastbeugels

EOS.2
Hogere lichtoutput

EOS.3/4
Plafondopbouw

EOS.5/6
Pendel

Professionele serie LED schijnwerpers voor industrie, winkelcentra, sporthallen en sportvelden en andere grote oppervlakken.
Europees fabricaat.
Gietaluminium huis met geïntegreerde koelribben voor optimale warmteafvoer van de LED’s.
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Gehard helder veiligheidsglas.
Stalen beugel met gradenboog voor nauwkeurig en eenvoudig richten.
Wartel M20.
RVS 316 bouten.
Topkwaliteit LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25°.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Beveiligd tegen oververhitting en spanningspieken.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 27 grijs RAL7024
  • 35 zwart RAL9005

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • 3000K.
  • Lichtscherm.
  • Beschermkorf.
  • Mastbeugel, enkelvoudig of tweevoudig.
  • Dimbaar DALI.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurLichtuitstralingBundelBrutoKortingNetto
EOS.1010.25748,000%748,00
EOS.1010.27748,000%748,00
EOS.1010.35748,000%748,00
EOS.1030.25539,000%539,00
EOS.1030.27539,000%539,00
EOS.1030.35539,000%539,00
EOS.1050.25683,000%683,00
EOS.1050.27683,000%683,00
EOS.1050.35683,000%683,00
EOS.1070.25521,000%521,00
EOS.1070.27521,000%521,00
EOS.1070.35521,000%521,00
EOS.1090.25647,000%647,00
EOS.1090.27647,000%647,00
EOS.1090.35647,000%647,00
EOS.1110.25521,000%521,00
EOS.1110.27521,000%521,00
EOS.1110.35521,000%521,00
EOS.1130.25647,000%647,00
EOS.1130.27647,000%647,00
EOS.1130.35647,000%647,00
EOS.1150.25405,000%405,00
EOS.1150.27405,000%405,00
EOS.1150.35405,000%405,00
EOS.1170.25476,000%476,00
EOS.1170.27476,000%476,00
EOS.1170.35476,000%476,00
EOS.1190.25565,000%565,00
EOS.1190.27565,000%565,00
EOS.1190.35565,000%565,00
EOS.1210.25415,000%415,00
EOS.1210.27415,000%415,00
EOS.1210.35415,000%415,00
EOS.1230.25399,000%399,00
EOS.1230.27399,000%399,00
EOS.1230.35399,000%399,00
EOS.1250.25476,000%476,00
EOS.1250.27476,000%476,00
EOS.1250.35476,000%476,00
EOS.1270.25529,000%529,00
EOS.1270.27529,000%529,00
EOS.1270.35529,000%529,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
EOS.9120.35

Lichtscherm zwart voor EOS.1,3,5 EQOS1

115,000%115,00
EOS.9220.47

Beschermkorf voor EOS.1,3,5 EQOS1

91,000%91,00
EOS.9310.25

EOS.1-2 mastbeugel enkelvoudig alu RAL9006 voor mast ø60mm, voor 1 armatuur EQOS

131,000%131,00
EOS.9320.25

EOS.1-2 mastbeugel tweevoudig alu RAL9006 voor mast ø60mm, voor 2 armaturen EQOS

189,000%189,00

Product impressie