FEN.2

  • Geschikt voor binnen en buiten
  • SKG® gecertificeerd en PKVW Politiekeurmerk Veilig Wonen®.
  • Plafond- of wand montage
  • Vandaalbestendig
  • DALI dimbaar optioneel
  • Noodverlichtingsunit optioneel
FEN.2 wit
FEN.2 wit
FEN.2 grafiet
FEN.2 grafiet
FEN.2 zwart
FEN.2 zwart

Modern en stijlvol design voor binnen en buiten.
SKG® gecertificeerd en PKVW Politiekeurmerk Veilig Wonen®.
Geschikt voor plafond en wandmontage.
Aluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED.
Slagvast polycarbonaat afscherming met zeer hoge mate van vandaalbestendigheid IK10.
UV-bestendig polyester poedercoating, bestand tegen corrosie (10 jaar garantie) en buitenomstandigheden.
Toepassing aan de kust (straal van 250 m).
2 stuks kabelinvoer geschikt voor doorvoerbedrading.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B20) Ta 25°C.
Kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Powerfactor, cosinus phi >0,95.
Omgevingstemperatuur -20°C tot +50°C.

 

Kleuren:

  • 11 wit mat
  • 23 grafiet
  • 31 zwart mat


Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • 2700K.
  • Dimbaar DALI.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurSensorDimbaarVermogenLumen (instelbaar)*Lm/WCRIKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
FEN.2101.11274,000%274,00
FEN.2101.23274,000%274,00
FEN.2101.31274,000%274,00
FEN.2103.110,000%0,00
FEN.2103.230,000%0,00
FEN.2103.310,000%0,00
FEN.2111.11311,000%311,00
FEN.2111.23311,000%311,00
FEN.2111.31311,000%311,00
FEN.2121.11344,000%344,00
FEN.2121.23344,000%344,00
FEN.2121.31344,000%344,00
FEN.2201.11274,000%274,00
FEN.2201.23274,000%274,00
FEN.2201.31274,000%274,00
FEN.2203.110,000%0,00
FEN.2203.230,000%0,00
FEN.2203.310,000%0,00
FEN.2211.110,000%0,00
FEN.2211.230,000%0,00
FEN.2211.310,000%0,00
FEN.2221.11344,000%344,00
FEN.2221.23344,000%344,00
FEN.2221.310,000%0,00

 

 

 

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie