GST.4

 

  • Aansluitsnoer male 3×1,5 mm2 “GST18i3”
  • 3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart
  • Primair: connector male, secundair: gestripte samengeperste kern.

 

GST.4 Aansluitsnoer male
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Aansluitsnoer male 3×1,5 mm2 “GST18i3”

3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
Primair: connector male, secundair: gestripte samengeperste kern.

Variaties

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.4210.306,470%6,47
GST.4211.307,540%7,54
GST.4220.308,280%8,28
GST.4221.3010,430%10,43
GST.4230.3010,090%10,09
GST.4231.3013,320%13,32
GST.4240.3011,900%11,90
GST.4250.3013,720%13,72
GST.4260.3015,530%15,53
GST.4270.3017,350%17,35
GST.4280.3019,150%19,15
GST.4290.3020,970%20,97
GST.4300.306,410%6,41
GST.4301.306,920%6,92
GST.4302.308,070%8,07
GST.4303.308,590%8,59
GST.4304.309,820%9,82
GST.4310.307,800%7,80
GST.4311.308,820%8,82
GST.4312.3010,090%10,09
GST.4313.3010,720%10,72
GST.4314.3012,190%12,19
GST.4320.3010,580%10,58
GST.4321.3012,620%12,62
GST.4322.3014,140%14,14
GST.4323.3014,980%14,98
GST.4324.3016,930%16,93
GST.4330.3013,360%13,36
GST.4331.3016,420%16,42
GST.4334.3021,670%21,67
GST.4340.3016,140%16,14
GST.4341.3020,210%20,21
GST.4344.3026,400%26,40
GST.4350.3018,920%18,92
GST.4351.3024,020%24,02
GST.4354.3031,150%31,15
GST.4360.3021,710%21,71
GST.4361.3027,810%27,81
GST.4364.3035,890%35,89
GST.4370.3024,480%24,48
GST.4371.3031,600%31,60
GST.4374.3040,620%40,62
GST.4380.3027,260%27,26
GST.4381.3035,400%35,40
GST.4384.3045,350%45,35
GST.4390.3030,040%30,04
GST.4391.3039,190%39,19
GST.4394.3050,100%50,10
GST.4400.309,030%9,03
GST.4401.3010,400%10,40
GST.4402.3014,190%14,19
GST.4403.3014,570%14,57
GST.4404.3016,720%16,72
GST.4410.3010,930%10,93
GST.4411.3013,090%13,09
GST.4412.3017,540%17,54
GST.4413.3017,990%17,99
GST.4414.3020,550%20,55
GST.4420.3014,740%14,74
GST.4421.3018,480%18,48
GST.4422.3024,260%24,26
GST.4423.3024,850%24,85
GST.4424.3028,210%28,21
GST.4430.3018,540%18,54
GST.4431.3023,870%23,87
GST.4432.3030,980%30,98
GST.4433.3031,710%31,71
GST.4434.3035,880%35,88
GST.4440.3022,350%22,35
GST.4441.3029,250%29,25
GST.4444.3043,530%43,53
GST.4450.3026,150%26,15
GST.4451.3034,620%34,62
GST.4454.3051,190%51,19
GST.4460.3029,960%29,96
GST.4461.3040,010%40,01
GST.4464.3058,850%58,85
GST.4470.3033,770%33,77
GST.4471.3045,390%45,39
GST.4474.3066,510%66,51
GST.4480.3037,560%37,56
GST.4481.3050,780%50,78
GST.4484.3074,170%74,17
GST.4490.3041,370%41,37
GST.4491.3056,160%56,16
GST.4494.3081,830%81,83
GST.4500.3013,190%13,19
GST.4501.3014,670%14,67
GST.4504.3023,610%23,61
GST.4510.3015,570%15,57
GST.4511.3018,520%18,52
GST.4514.3029,200%29,20
GST.4520.3020,340%20,34
GST.4521.3026,220%26,22
GST.4524.3040,360%40,36
GST.4530.3025,090%25,09
GST.4531.3033,940%33,94
GST.4534.3051,540%51,54
GST.4540.3029,850%29,85
GST.4541.3041,610%41,61
GST.4544.3062,680%62,68
GST.4550.3034,600%34,60
GST.4551.3049,310%49,31
GST.4554.3073,850%73,85
GST.4560.3039,360%39,36
GST.4561.3057,010%57,01
GST.4564.3085,010%85,01
GST.4570.3044,120%44,12
GST.4571.3064,720%64,72
GST.4574.3096,250%96,25
GST.4580.3048,870%48,87
GST.4581.3072,420%72,42
GST.4584.30107,340%107,34
GST.4590.3053,630%53,63
GST.4594.300,000%0,00