MIA.1

 

  • Ultraplatte LED inbouwdownlighter, slechts 19 mm.
  • De oplossing als er minimale inbouwhoogte is.
  • Zeer geschikt voor gangen, trappenhuizen, vergaderruimten en toiletten.
  • Opaal afscherming voor gelijkmatige diffuse lichtuitstraling.
MIA.12, Ø 180
MIA.12, Ø 180

Zaagmaat 165 mm

MIA.13, Ø 240
MIA.13, Ø 240

Zaagmaat 225 mm

MIA.14, Ø 300
MIA.14, Ø 300

Zaagmaat 282 mm

MIA.12, Ø 180
MIA.12, Ø 180
MIA.13, Ø 240
MIA.14, Ø 300
MIA.2 Opbouw
MIA.2 Opbouw
MIA.3 Inbouw
MIA.3 Inbouw
MIA.4 Opbouw
MIA.4 Opbouw

Ultraplatte LED inbouwdownlighter, slechts 19 mm.
De oplossing als er minimale inbouwhoogte is.
Zeer geschikt voor gangen, trappenhuizen, vergaderruimten en toiletten.
Gietaluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Opaal afscherming voor gelijkmatige diffuse lichtuitstraling, bundelbreedte 110°.
Driver en LED 3 jaar garantie.
Powerfactor cosinus phi >0,9.
Levensduur LED 50.000 uur (L70/B50) Ta 25°C.
Omgevingstemperatuur -10°C tot +50°C.
Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer 0,5 m.

 

Kleur zichtrand:

  • 15 wit RAL9003
  • 25 alu RAL9006
  • 35 zwart RAL9005

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • IP44 i.p.v. IP40.
  • Noodverlichtingsunit.

 

Ook leverbaar:

  • Opbouwversie MIA.2

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurDiameterBundelBrutoKortingNetto
MIA.1210.1554,000%54,00
MIA.1210.2564,000%64,00
MIA.1210.3564,000%64,00
MIA.1213.1571,000%71,00
MIA.1213.2581,000%81,00
MIA.1213.3581,000%81,00
MIA.1260.1554,000%54,00
MIA.1260.2564,000%64,00
MIA.1260.3564,000%64,00
MIA.1263.1571,000%71,00
MIA.1263.2581,000%81,00
MIA.1263.3581,000%81,00
MIA.1310.1589,000%89,00
MIA.1310.2599,000%99,00
MIA.1310.3599,000%99,00
MIA.1313.15109,000%109,00
MIA.1313.25119,000%119,00
MIA.1313.35119,000%119,00
MIA.1360.1589,000%89,00
MIA.1360.2599,000%99,00
MIA.1360.3599,000%99,00
MIA.1363.15109,000%109,00
MIA.1363.25119,000%119,00
MIA.1363.35119,000%119,00
MIA.1410.15129,000%129,00
MIA.1410.25139,000%139,00
MIA.1410.35139,000%139,00
MIA.1413.15148,000%148,00
MIA.1413.25158,000%158,00
MIA.1413.35158,000%158,00
MIA.1460.15129,000%129,00
MIA.1460.25139,000%139,00
MIA.1460.35139,000%139,00
MIA.1463.15148,000%148,00
MIA.1463.25158,000%158,00
MIA.1463.35158,000%158,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
GST.1320.30

GST18i3 netsnoer 3×1,5mm 2m zwart ECA PVC 92.232.2007.1

12,710%12,71
GST.2320.30

GST18i3 koppelsnoer 3×1,5mm 2m zwart ECA PVC 92.232.2000.1

12,370%12,37
GST.3330.30

GST18i3 T-splitter 3p zwart 92.030.3153.1

5,910%5,91
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

159,000%159,00

Product impressie