MOT.3

 

  • Professionele compacte LED schijnwerper.
  • Windvangend oppervlak slechts 0,04 m².
MOT.3
MOT.3 Symmetrisch
MOT.3
MOT.3 Asymmetrisch

MOT.9110.35
Lichtscherm recht zwart

MOT.9120.35

Lichtscherm schuin zwart

MOT.9180.35
Anti-verblindingsraster zwart

MOT.9210.47
Beschermkorf verchroomd

MOT.9500.xx
Dakrandbeugel

MOT.3 met dakrandbeugel

MOT.9310.xx
Mastbeugel enkelvoudig alu

MOT.3 op enkelvoudige mastbeugel

MOT.9320.xx
Mastbeugel tweevoudig alu

MOT.3 op tweevoudige mastbeugel

Professionele compacte LED schijnwerper met een windvangend oppervlak van slechts 0,04 m².
Europees fabricaat.
Gietaluminium huis met geïntegreerde koelribben voor optimale warmteafvoer van de LED’s.
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Gehard helder veiligheidsglas.
Stalen beugel met gradenboog voor nauwkeurig en eenvoudig richten, 180° kantelbaar.
Wartel M20.
RVS 316 bouten.
Topkwaliteit LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Beveiligd tegen oververhitting en spanningspieken.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 27 grijs RAL7024

 

Opties:

  • 3000K.
  • Dimbaar DALI.
  • Maritieme coating.
  • Lichtscherm.
  • Anti-verblindingsraster.
  • Beschermkorf.
  • Mastbeugel, enkelvoudig of tweevoudig.
  • Speciale dakrandbeugel.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
MOT.3020.25924,000%924,00
MOT.3020.27924,000%924,00
MOT.3023.25955,000%955,00
MOT.3023.27955,000%955,00
MOT.3030.25924,000%924,00
MOT.3030.27924,000%924,00
MOT.3033.25955,000%955,00
MOT.3033.27955,000%955,00
MOT.3040.25841,000%841,00
MOT.3040.27841,000%841,00
MOT.3043.25871,000%871,00
MOT.3043.27871,000%871,00
MOT.3050.25841,000%841,00
MOT.3050.27841,000%841,00
MOT.3053.25871,000%871,00
MOT.3053.27871,000%871,00
MOT.3060.25924,000%924,00
MOT.3060.27924,000%924,00
MOT.3063.25955,000%955,00
MOT.3063.27955,000%955,00
MOT.3070.25924,000%924,00
MOT.3070.27924,000%924,00
MOT.3073.25955,000%955,00
MOT.3073.27955,000%955,00
MOT.3080.25841,000%841,00
MOT.3080.27841,000%841,00
MOT.3083.25871,000%871,00
MOT.3083.27871,000%871,00
MOT.3090.25841,000%841,00
MOT.3090.27841,000%841,00
MOT.3093.25871,000%871,00
MOT.3093.27871,000%871,00
MOT.3100.25924,000%924,00
MOT.3100.27924,000%924,00
MOT.3103.25955,000%955,00
MOT.3103.27955,000%955,00
MOT.3110.25924,000%924,00
MOT.3110.27924,000%924,00
MOT.3113.25955,000%955,00
MOT.3113.27955,000%955,00
MOT.3120.25841,000%841,00
MOT.3120.27841,000%841,00
MOT.3123.25871,000%871,00
MOT.3123.27871,000%871,00
MOT.3130.25841,000%841,00
MOT.3130.27841,000%841,00
MOT.3133.25871,000%871,00
MOT.3133.27871,000%871,00
MOT.3140.25924,000%924,00
MOT.3140.27924,000%924,00
MOT.3143.25955,000%955,00
MOT.3143.27955,000%955,00
MOT.3150.25924,000%924,00
MOT.3150.27924,000%924,00
MOT.3153.25955,000%955,00
MOT.3153.27955,000%955,00
MOT.3160.25886,000%886,00
MOT.3160.27886,000%886,00
MOT.3163.25947,000%947,00
MOT.3163.27947,000%947,00
MOT.3170.25886,000%886,00
MOT.3170.27886,000%886,00
MOT.3173.25947,000%947,00
MOT.3173.27947,000%947,00
MOT.3180.25886,000%886,00
MOT.3180.27886,000%886,00
MOT.3183.25947,000%947,00
MOT.3183.27947,000%947,00
MOT.3190.25886,000%886,00
MOT.3190.27886,000%886,00
MOT.3193.25947,000%947,00
MOT.3193.27947,000%947,00
MOT.3200.25889,000%889,00
MOT.3200.27889,000%889,00
MOT.3203.25920,000%920,00
MOT.3203.27920,000%920,00
MOT.3210.25889,000%889,00
MOT.3210.27889,000%889,00
MOT.3213.25920,000%920,00
MOT.3213.27920,000%920,00
MOT.3220.25985,000%985,00
MOT.3220.27985,000%985,00
MOT.3223.251.015,000%1.015,00
MOT.3223.271.015,000%1.015,00
MOT.3230.25985,000%985,00
MOT.3230.27985,000%985,00
MOT.3233.251.015,000%1.015,00
MOT.3233.271.015,000%1.015,00
MOT.3240.25889,000%889,00
MOT.3240.27889,000%889,00
MOT.3243.25920,000%920,00
MOT.3243.27920,000%920,00
MOT.3250.25889,000%889,00
MOT.3250.27889,000%889,00
MOT.3253.25920,000%920,00
MOT.3253.27920,000%920,00
MOT.3260.25985,000%985,00
MOT.3260.27985,000%985,00
MOT.3263.251.015,000%1.015,00
MOT.3263.271.015,000%1.015,00
MOT.3270.25985,000%985,00
MOT.3270.27985,000%985,00
MOT.3273.251.015,000%1.015,00
MOT.3273.271.015,000%1.015,00
MOT.3310.251.311,000%1.311,00
MOT.3310.271.311,000%1.311,00
MOT.3330.251.311,000%1.311,00
MOT.3330.271.311,000%1.311,00
MOT.3350.251.311,000%1.311,00
MOT.3350.271.311,000%1.311,00
MOT.3370.251.311,000%1.311,00
MOT.3370.271.311,000%1.311,00
MOT.3390.251.311,000%1.311,00
MOT.3390.271.311,000%1.311,00
MOT.3410.251.311,000%1.311,00
MOT.3410.271.311,000%1.311,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
MOT.9110.35

MOT.3 lichtscherm recht zwart RAL9005 MOTO

139,000%139,00
MOT.9120.35

MOT.3 lichtscherm schuin zwart RAL9005 MOTO

139,000%139,00
MOT.9180.35

MOT.3 anti-verblindingsraster zwart RAL9005 MOTO

191,000%191,00
MOT.9210.47

MOT.3 beschermkorf verchroomd MOTO

177,000%177,00
MOT.9310.25

MOT.3 mastbeugel enkelvoudig alu voor mast ø60mm, voor 1 armatuur MOTO

131,000%131,00
MOT.9310.27

MOT.3 mastbeugel enkelvoudig grijs RAL7024 voor mast ø60mm, voor 1 armatuur MOTO

131,000%131,00
MOT.9320.25

MOT.3 mastbeugel tweevoudig alu voor mast ø60mm (voor 2 armaturen) MOTO

189,000%189,00
MOT.9320.27

MOT.3 mastbeugel tweevoudig grijs RAL7024 voor mast ø60mm (voor 2 armaturen) MOTO

189,000%189,00
MOT.9500.25

MOT.3 dakrand-beugel alu RAL9006 MOTO

0,000%0,00
MOT.9500.27

MOT.3 dakrand-beugel grijs RAL7024 MOTO

0,000%0,00

Product impressie