NIE.3

  • Modern maar robuust LED wandarmatuur.
  • Alleen Down stralend.
  • Europees fabricaat.
  • Vandaalbestendig IK09.

NIE.3
Down

1 x COB CREE LED

Opaal glas

Modern maar robuust LED wandarmatuur.
Alleen Down stralend.
Europees fabricaat.
Vandaalbestendig IK09.
Zwaar aluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gehard helder veiligheidsglas.
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
RVS bouten.
Voorgemonteerde kabel 1 m neopreen.
Topkwaliteit driver (ingebouwd) en LED (1 COB CREE), 5 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B20) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 26 antraciet RAL7016

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Opaal glas.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
NIE.3100.25771,000%771,00
NIE.3100.26771,000%771,00
NIE.3103.250,000%0,00
NIE.3103.260,000%0,00
NIE.3200.25771,000%771,00
NIE.3200.26771,000%771,00
NIE.3203.250,000%0,00
NIE.3203.260,000%0,00
NIE.3300.25771,000%771,00
NIE.3300.26771,000%771,00
NIE.3303.250,000%0,00
NIE.3303.260,000%0,00
NIE.3400.25771,000%771,00
NIE.3400.26771,000%771,00
NIE.3403.250,000%0,00
NIE.3403.260,000%0,00
NIE.3500.25771,000%771,00
NIE.3500.26771,000%771,00
NIE.3503.250,000%0,00
NIE.3503.260,000%0,00
NIE.3600.25771,000%771,00
NIE.3600.26771,000%771,00
NIE.3603.250,000%0,00
NIE.3603.260,000%0,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
NIE.9000.00

Opaalglas (per stuk) voor NIE.1/NIE.2 /02

0,000%0,00