RAY.6

 

  • Professionele LED inbouw downlighter.
  • Europees fabricaat.
  • Hoge IP-waarde IP67, “Vliegendicht”.
  • RVS 316L afdekring.
  • Gietaluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
  • PMMA diffuser lenzen voor de LED’s.
    Gehard veiligheidsglas, dikte 5 mm.

“RAY-SHORT180”

RAY.1
RAY.1
RAY.2
RAY.2
RAY.3
RAY.3

Professionele LED inbouw downlighter. Europees fabricaat.
Hoge IP-waarde IP67, “Vliegendicht”.
RVS 316L afdekring.
Gietaluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
PMMA diffuser lenzen voor de LED’s.
Gehard veiligheidsglas, dikte 5 mm.
RVS 316 bouten.
2 stuks wartel, geschikt voor doorvoerbedrading.
Voorgemonteerde kabel 0,8 m.
Topkwaliteit LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Inclusief driver.
Zaagmaat 175-180 mm.

 

Kleur:

  • 51 RVS 316L

 

Ook leverbaar:

  • 16 wit RAL9010
  • 27 grijs RAL7024
  • 25 alu RAL9006

 

Opties:

  • 3000K.
  • Casambi.
  • Aluminium afdekring i.p.v. RVS.
  • Antiverblindingsraster.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
RAY.6200.51570,000%570,00
RAY.6203.51638,000%638,00
RAY.6210.51570,000%570,00
RAY.6213.51638,000%638,00
RAY.6220.51548,000%548,00
RAY.6223.51617,000%617,00
RAY.6230.51548,000%548,00
RAY.6233.51617,000%617,00
RAY.6240.51548,000%548,00
RAY.6243.51617,000%617,00
RAY.6250.51548,000%548,00
RAY.6253.51617,000%617,00
RAY.6260.51548,000%548,00
RAY.6263.51617,000%617,00
RAY.6270.51548,000%548,00
RAY.6273.51617,000%617,00
RAY.6280.51548,000%548,00
RAY.6283.51617,000%617,00
RAY.6290.51548,000%548,00
RAY.6293.51617,000%617,00
RAY.6300.51548,000%548,00
RAY.6303.51617,000%617,00
RAY.6310.51548,000%548,00
RAY.6313.51617,000%617,00
RAY.6320.51548,000%548,00
RAY.6323.51617,000%617,00
RAY.6330.51548,000%548,00
RAY.6333.51617,000%617,00
RAY.6340.51548,000%548,00
RAY.6343.51617,000%617,00
RAY.6350.51548,000%548,00
RAY.6353.51617,000%617,00
RAY.6360.51821,000%821,00
RAY.6380.51821,000%821,00
RAY.6420.51821,000%821,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
ACC.3059.30

Antiverblindingsraster voor visueel comfort

139,000%139,00
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie