TOR.1

 

  • Water- en stofdicht opbouwarmatuur met LED-modules.
  • Basis van slagvast polycarbonaat.
  • Opaal kap van slagvast polycarbonaat.
  • RVS kapklemmen.
  • Bij het openen blijft de kap scharnierend aan de basis hangen.
TOR.5-tek2
TOR.1

RVS kapklemmen

Insteekkroonsteen (incl.)


Snelinsteekkroonsteen

RVS plafondklikbeugels


RVS plafond klikbeugels

BSK.2600.15

BSK.2
Beschermkorf

Waterdicht stekerbaar

Water- en stofdicht opbouwarmatuur met LED-modules.
Basis van slagvast polycarbonaat.
Opaal kap van slagvast polycarbonaat.
RVS kapklemmen.
Bij het openen blijft de kap scharnierend aan de basis hangen.
Insteekkroonsteen voor snelmontage en doorvoerbedrading.
Topkwaliteit driver (Osram) en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L90/B10) bij 25ºC.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Powerfactor cosinus phi >0,95.
Plafond-/wandbevestiging met 2 RVS klikbeugels voor gegarandeerde afdichting.
Compleet met wartels, klikbeugels en ophanghaken.
Omgevingstemperatuur -25ºC tot +35ºC.

 

Kleur:

  • 20 grijs

 

Opties:

  • Doorvoerbedrading.
  • Snelconnector waterdicht IP68.
  • Beschermkorf.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurLengteBreedteHoogteBrutoKortingNetto
TOR.1600.20122,000%122,00
TOR.1603.20142,000%142,00
TOR.1610.20122,000%122,00
TOR.1613.20142,000%142,00
TOR.1620.20124,000%124,00
TOR.1623.20145,000%145,00
TOR.1630.20124,000%124,00
TOR.1633.20145,000%145,00
TOR.1640.20137,000%137,00
TOR.1643.20157,000%157,00
TOR.1650.20137,000%137,00
TOR.1653.20157,000%157,00
TOR.1700.20144,000%144,00
TOR.1703.20163,000%163,00
TOR.1710.20144,000%144,00
TOR.1713.20163,000%163,00
TOR.1720.20146,000%146,00
TOR.1723.20166,000%166,00
TOR.1730.20146,000%146,00
TOR.1733.20166,000%166,00
TOR.1740.20168,000%168,00
TOR.1743.20198,000%198,00
TOR.1750.20168,000%168,00
TOR.1753.20198,000%198,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
BSK.2200.15

BSK.2 beschermkorf staaldraad 1303x165x130mm RAL9003

99,000%99,00
BSK.2300.15

BSK.2 beschermkorf staaldraad 1603x165x130mm RAL9003

111,000%111,00
DVB.1300.00

DVB.1 Doorvoerbedrading 3-aderig

15,000%15,00
DVB.1500.00

DVB.1 Doorvoerbedrading 5-aderig

20,000%20,00
NVG.2220.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 220V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie