Zwembad De Meerkamp

Amstelveen

De verlichting van Vibia maakt het mogelijk om overgangen volledig flexibel mee te laten bewegen. Een ware reis door de ruimte, een sportieve balans en met karakter dat past binnen de ontvangsthal van het complex.

Zwembad De Meerkamp in Amstelveen is een groot complex met diverse ruimtes waaronder een ontvangsthal, een multifunctioneel zwembad, kleedruimtes, doorgangen, technische ruimtes en moderne kantoorruimtes voor AmstelveenSport.  

In de kantoren van AmstelveenSport wordt gewerkt aan het organiseren van diverse activiteiten. Boven de bureaus zorgen decoratieve modulaire pendelarmaturen voor de juiste verlichting voor de medewerkers.

Multifunctionele LED railspot op 3-fase adapter  zorgen voor flexibele en richtbare verlichting.

Overige geleverde producten door ETK licht

  • BEGA
  • Vibia
  • Louis Poulsen

HoffmanDME Techniek B.V. – Rens Wiltenburg en Antoine Breed verzorgde samen met  ETK licht – Marten Krijgsman een groot deel van de verlichting. De uitbreiding is toekomstbestendig ontworpen met duurzaamheid en comfort in gedachten.

De technische ruimtes van het sportcomplex zijn voorzien van VOC armaturen. Deze water- en stofdichte armaturen zijn voorzien van slagvast polycarbonaat.

Bronvermelding