EFF.1

 

  • Energiebesparende LED inbouwspot.
  • Richtbaar 30o.
  • Winkels, etalages, showrooms en musea.
EFF.1
EFF.1

Energiebesparende LED inbouwspot.
Richtbaar 30°.
Winkels, etalages, showrooms en musea.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Huis van gepoedercoat plaatstaal.
Geëxtrudeerd aluminium ring.
Topkwaliteit Tridonic driver en LED, 5 jaar garantie.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B10) ta 25°C.
Powerfactor cosinus phi >0,95.
Omgevingstemperatuur -20°C tot +35°C.
Zaagmaat 110 mm.

 

Kleur:

  • 15 wit RAL9003

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Bundelbreedte 8o en 24o.
  • Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
EFF.1000.15159,000%159,00
EFF.1003.15189,000%189,00
EFF.1100.15159,000%159,00
EFF.1103.15189,000%189,00
EFF.1200.15129,000%129,00
EFF.1203.15159,000%159,00
EFF.1300.15129,000%129,00
EFF.1303.15159,000%159,00
EFF.1400.15129,000%129,00
EFF.1403.15159,000%159,00
EFF.1500.15129,000%129,00
EFF.1503.15159,000%159,00
EFF.1600.15139,000%139,00
EFF.1603.15169,000%169,00
EFF.1700.15139,000%139,00
EFF.1703.15169,000%169,00
EFF.1800.15139,000%139,00
EFF.1803.15169,000%169,00
EFF.1900.15139,000%139,00
EFF.1903.15169,000%169,00
EFF.1910.15149,000%149,00
EFF.1913.15179,000%179,00
EFF.1920.15149,000%149,00
EFF.1923.15179,000%179,00
EFF.1930.15149,000%149,00
EFF.1933.15179,000%179,00
EFF.1940.15149,000%149,00
EFF.1943.15179,000%179,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
GSG.4300.30

Voorgemonteerd aansluitsnoer GST18i3 3×0,75mm 0,5m zwart ECA PVC

13,950%13,95
GST.1320.30

GST18i3 netsnoer 3×1,5mm 2m zwart ECA PVC 92.232.2007.1

12,710%12,71
GST.2320.30

GST18i3 koppelsnoer 3×1,5mm 2m zwart ECA PVC 92.232.2000.1

12,370%12,37
GST.3330.30

GST18i3 T-splitter 3p zwart 92.030.3153.1

5,910%5,91
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

159,000%159,00

Product impressie

Binnen/Buiten

Vermogen

, , , ,

Lumen

, , , , , , ,

Lm/W

, , , , ,

IP

CRI

Kleurtemperatuur

,

Dimbaar

,

Kleur

,

Klasse

Voeding

Diameter

Gatmaat