BIT.1

  • Decoratieve inbouwdownlighter met cardanische lichtbronophanging.
  • Eén geheel met het plafond (trimless), afwerkrand is niet zichtbaar.
  • Lichtbronhouder uit 2 concentrische ringen, beide 30o richtbaar.
icon-klasse_III

Zaagmaat 106×120

Zaagmaat 106×206

BIT.1313.76

Zaagmaat 106×306

BIT.1100.30
BIT.1200.76
BIT.1300.10

Decoratieve LED inbouwdownlighter met cardanische lichtbronophanging.
Eén geheel met het plafond (trimless), afwerkrand is niet zichtbaar.
Lichtbronhouder uit 2 concentrische ringen, beide 30o richtbaar.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 50.000 uur (L70/B50) Ta 25oC.
Powerfactor cosinus phi >0,95.
Inbouwframe apart bestellen!

 

Kleuren:

  • 10 wit
  • 20 grijs
  • 30 zwart
  • 76 binnenzijde zwart, ring wit

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Bundelbreedte 15o.
  • Inbouwframe.
  • 4000K.
  • Dim-to-Warm 2200K-3000K.
  • Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer.
  • Noodverlichtingsunit.

 

Ook leverbaar:

  • Opbouwversie BIT.2.
  • Inbouwversie met zichtrand BIT.5.

1. Zaag het gewenste gat in het plafond

2. Bevestig het inbouwframe

3. Werk het plafond en de gaten af

4. Bevestig het armatuur

GSG.4300.30

GSG.4300.30
Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer

BIT.19×0.00
Inbouwframe

Variaties

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurLengteBreedteBundelBrutoKortingNetto
BIT.1100.10155,000%155,00
BIT.1100.20158,000%158,00
BIT.1100.30155,000%155,00
BIT.1100.76158,000%158,00
BIT.1101.10176,000%176,00
BIT.1101.20179,000%179,00
BIT.1101.30176,000%176,00
BIT.1101.76179,000%179,00
BIT.1102.10222,000%222,00
BIT.1102.20225,000%225,00
BIT.1102.30222,000%222,00
BIT.1102.76225,000%225,00
BIT.1103.10222,000%222,00
BIT.1103.20225,000%225,00
BIT.1103.30222,000%222,00
BIT.1103.76225,000%225,00
BIT.1110.10155,000%155,00
BIT.1110.20158,000%158,00
BIT.1110.30155,000%155,00
BIT.1110.76158,000%158,00
BIT.1111.10176,000%176,00
BIT.1111.20179,000%179,00
BIT.1111.30176,000%176,00
BIT.1111.76179,000%179,00
BIT.1112.10222,000%222,00
BIT.1112.20225,000%225,00
BIT.1112.30222,000%222,00
BIT.1112.76225,000%225,00
BIT.1113.10222,000%222,00
BIT.1113.20225,000%225,00
BIT.1113.30222,000%222,00
BIT.1113.76225,000%225,00
BIT.1200.10283,000%283,00
BIT.1200.20287,000%287,00
BIT.1200.30283,000%283,00
BIT.1200.76287,000%287,00
BIT.1201.10319,000%319,00
BIT.1201.20321,000%321,00
BIT.1201.30319,000%319,00
BIT.1201.76321,000%321,00
BIT.1202.10336,000%336,00
BIT.1202.20339,000%339,00
BIT.1202.30336,000%336,00
BIT.1202.76339,000%339,00
BIT.1203.10347,000%347,00
BIT.1203.20349,000%349,00
BIT.1203.30347,000%347,00
BIT.1203.76349,000%349,00
BIT.1210.10283,000%283,00
BIT.1210.20287,000%287,00
BIT.1210.30283,000%283,00
BIT.1210.76287,000%287,00
BIT.1211.10319,000%319,00
BIT.1211.20321,000%321,00
BIT.1211.30319,000%319,00
BIT.1211.76321,000%321,00
BIT.1212.10336,000%336,00
BIT.1212.20339,000%339,00
BIT.1212.30336,000%336,00
BIT.1212.76339,000%339,00
BIT.1213.10347,000%347,00
BIT.1213.20349,000%349,00
BIT.1213.30347,000%347,00
BIT.1213.76349,000%349,00
BIT.1300.10417,000%417,00
BIT.1300.20420,000%420,00
BIT.1300.30417,000%417,00
BIT.1300.76420,000%420,00
BIT.1301.10470,000%470,00
BIT.1301.20474,000%474,00
BIT.1301.30470,000%470,00
BIT.1301.76474,000%474,00
BIT.1302.10518,000%518,00
BIT.1302.20521,000%521,00
BIT.1302.30518,000%518,00
BIT.1302.76521,000%521,00
BIT.1303.10483,000%483,00
BIT.1303.20485,000%485,00
BIT.1303.30483,000%483,00
BIT.1303.76485,000%485,00
BIT.1310.10417,000%417,00
BIT.1310.20420,000%420,00
BIT.1310.30417,000%417,00
BIT.1310.76420,000%420,00
BIT.1311.10470,000%470,00
BIT.1311.20474,000%474,00
BIT.1311.30470,000%470,00
BIT.1311.76474,000%474,00
BIT.1312.10518,000%518,00
BIT.1312.20521,000%521,00
BIT.1312.30518,000%518,00
BIT.1312.76521,000%521,00
BIT.1313.10483,000%483,00
BIT.1313.20485,000%485,00
BIT.1313.30483,000%483,00
BIT.1313.76485,000%485,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
BIT.1910.00

BIT.1 Inbouwframe 1-voudig zaagmaat 120×106

49,000%49,00
BIT.1920.00

BIT.1 Inbouwframe 2-voudig zaagmaat 206×106

55,000%55,00
BIT.1930.00

BIT.1 Inbouwframe 3-voudig zaagmaat 306×106

57,000%57,00
BIT.9100.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 1-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9200.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 2-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9300.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 3-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
GSG.4150.30

Voorgemonteerd aansluitsnoer GST18i3 3×0,75mm 0,5m zwart ECA PVC

17,560%17,56
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie