BIT.2

  • Decoratieve opbouwdownlighter met cardanische lichtbronophanging.
  • Lichtbronhouder uit 2 concentrische ringen, beide 30o richtbaar.
icon-klasse_III
BIT.2100.71
BIT.2200.10
BIT.2300.10

Decoratieve LED opbouwdownlighter met cardanische lichtbronophanging.
Lichtbronhouder uit 2 concentrische ringen, beide 30o richtbaar.
Huis van gepoedercoat plaatstaal, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Hoge kleurstbiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 50.000 uur (L70/B50) Ta 25oC.
Powerfactor cosinus phi >0,95.

 

Kleuren:

  • 10 wit
  • 30 zwart
  • 71 buitenzijde wit, binnenzijde zwart
  • 79 buitenzijde wit, binnenzijde zwart, ring(en) wit

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Dim-to-Warm 2200-3000K.

 

Ook leverbaar:

  • Inbouwversie trimless, BIT.1.
  • Inbouwversie met zichtrand, BIT.5.

Variaties

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtempLBBundelBrutoKortingNetto
BIT.2100.10234,000%234,00
BIT.2100.30234,000%234,00
BIT.2100.71238,000%238,00
BIT.2100.79238,000%238,00
BIT.2101.10254,000%254,00
BIT.2101.30254,000%254,00
BIT.2101.71258,000%258,00
BIT.2101.79258,000%258,00
BIT.2103.100,000%0,00
BIT.2103.300,000%0,00
BIT.2103.710,000%0,00
BIT.2103.790,000%0,00
BIT.2110.10234,000%234,00
BIT.2110.30234,000%234,00
BIT.2110.71238,000%238,00
BIT.2110.79238,000%238,00
BIT.2111.10254,000%254,00
BIT.2111.30254,000%254,00
BIT.2111.71258,000%258,00
BIT.2111.79258,000%258,00
BIT.2113.100,000%0,00
BIT.2113.300,000%0,00
BIT.2113.710,000%0,00
BIT.2113.790,000%0,00
BIT.2200.10366,000%366,00
BIT.2200.30366,000%366,00
BIT.2200.71370,000%370,00
BIT.2200.79370,000%370,00
BIT.2201.10402,000%402,00
BIT.2201.30402,000%402,00
BIT.2201.71405,000%405,00
BIT.2201.79405,000%405,00
BIT.2203.100,000%0,00
BIT.2203.300,000%0,00
BIT.2203.710,000%0,00
BIT.2203.790,000%0,00
BIT.2210.10366,000%366,00
BIT.2210.30366,000%366,00
BIT.2210.71370,000%370,00
BIT.2210.79370,000%370,00
BIT.2211.10402,000%402,00
BIT.2211.30402,000%402,00
BIT.2211.71405,000%405,00
BIT.2211.79405,000%405,00
BIT.2213.100,000%0,00
BIT.2213.300,000%0,00
BIT.2213.710,000%0,00
BIT.2213.790,000%0,00
BIT.2300.10507,000%507,00
BIT.2300.30507,000%507,00
BIT.2300.71511,000%511,00
BIT.2300.79511,000%511,00
BIT.2301.10561,000%561,00
BIT.2301.30561,000%561,00
BIT.2301.71565,000%565,00
BIT.2301.79565,000%565,00
BIT.2303.100,000%0,00
BIT.2303.300,000%0,00
BIT.2303.710,000%0,00
BIT.2303.790,000%0,00
BIT.2310.10507,000%507,00
BIT.2310.30507,000%507,00
BIT.2310.71511,000%511,00
BIT.2310.79511,000%511,00
BIT.2311.10561,000%561,00
BIT.2311.30561,000%561,00
BIT.2311.71565,000%565,00
BIT.2311.79565,000%565,00
BIT.2313.100,000%0,00
BIT.2313.300,000%0,00
BIT.2313.710,000%0,00
BIT.2313.790,000%0,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
BIT.9100.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 1-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9200.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 2-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9300.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 3-lamps (meerprijs)

0,000%0,00

Product impressie