BIT.4

  • Decoratieve opbouwdownlighter met cardanische lichtbronophanging.
  • Lichtbronhouder uit 2 concentrische ringen, beide 30o richtbaar.
icon-klasse_I
BIT.4100.79
BIT.4200.71
BIT.4300.10

Decoratieve LED opbouwdownlighter met cardanische lichtbronophanging.
Lichtbronhouder uit 2 concentrische ringen, beide 30o richtbaar.
Huis van gepoedercoat plaatstaal, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
2 onzichtbare afstandshouders zorgen ervoor dat het armatuur met ca. 7 mm afstand t.o.v. het plafond gemonteerd kan worden, waardoor het armatuur lijkt te zweven.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Levensduur LED 50.000 uur (L70/B50) Ta 25oC.
Powerfactor cosinus phi >0,95.

 

Kleuren:

  • 10 wit
  • 30 zwart
  • 71 buitenzijde wit, binnenzijde zwart
  • 74 buitenzijde grijs, binnenzijde zwart
  • 79 buitenzijde wit, binnenzijde zwart, ring(en) wit

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Kleurtemperatuur naar keuze: 2700, 3000, 3500 of 4000K.
  • Dim-to-Warm 2200-3000K.
  • Fresh-LED voor vlees, vis of brood.

 

Ook leverbaar:

  • Inbouwversie trimless, BIT.3.
  • Inbouwversie met zichtrand, BIT.6.

BIT.9400.30
Honingraat

Variaties

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtempLBBundelBrutoKortingNetto
BIT.4100.10313,000%313,00
BIT.4100.30313,000%313,00
BIT.4100.71313,000%313,00
BIT.4100.74313,000%313,00
BIT.4100.79313,000%313,00
BIT.4103.10358,000%358,00
BIT.4103.30358,000%358,00
BIT.4103.71358,000%358,00
BIT.4103.74358,000%358,00
BIT.4103.79358,000%358,00
BIT.4150.10313,000%313,00
BIT.4150.30313,000%313,00
BIT.4150.71313,000%313,00
BIT.4150.74313,000%313,00
BIT.4150.79313,000%313,00
BIT.4153.10358,000%358,00
BIT.4153.30358,000%358,00
BIT.4153.71358,000%358,00
BIT.4153.74358,000%358,00
BIT.4153.79358,000%358,00
BIT.4200.10554,000%554,00
BIT.4200.30554,000%554,00
BIT.4200.71556,000%556,00
BIT.4200.74554,000%554,00
BIT.4200.79556,000%556,00
BIT.4203.10600,000%600,00
BIT.4203.30600,000%600,00
BIT.4203.71602,000%602,00
BIT.4203.74600,000%600,00
BIT.4203.79602,000%602,00
BIT.4250.10554,000%554,00
BIT.4250.30554,000%554,00
BIT.4250.71556,000%556,00
BIT.4250.74554,000%554,00
BIT.4250.79556,000%556,00
BIT.4253.10600,000%600,00
BIT.4253.30600,000%600,00
BIT.4253.71602,000%602,00
BIT.4253.74600,000%600,00
BIT.4253.79602,000%602,00
BIT.4300.10795,000%795,00
BIT.4300.30795,000%795,00
BIT.4300.71795,000%795,00
BIT.4300.74795,000%795,00
BIT.4300.79795,000%795,00
BIT.4303.10933,000%933,00
BIT.4303.30933,000%933,00
BIT.4303.71933,000%933,00
BIT.4303.74933,000%933,00
BIT.4303.79933,000%933,00
BIT.4350.10795,000%795,00
BIT.4350.30795,000%795,00
BIT.4350.71795,000%795,00
BIT.4350.74795,000%795,00
BIT.4350.79795,000%795,00
BIT.4353.10933,000%933,00
BIT.4353.30933,000%933,00
BIT.4353.71933,000%933,00
BIT.4353.74933,000%933,00
BIT.4353.79933,000%933,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
BIT.9100.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 1-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9200.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 2-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9300.00

BIT. Dim-to-Warm 2200K-3000K 3-lamps (meerprijs)

0,000%0,00
BIT.9400.30

BIT.3-4 Honingraat ø76 zwart

0,000%0,00

Product impressie