DWO.2

  • LED opbouwdownlighter.
  • Kantoren, winkels, gangen, trappenhuizen, toiletten en openbare ruimten.
  • Hoogwaardig microprismatische diffuser voor een gelijkmatige en efficiënte lichtverdeling zonder verblinding.

wit RAL9003

alu RAL9006

zwart RAL9005

LED opbouwdownlighter.
Kantoren, winkels, gangen, trappenhuizen, toiletten en openbare ruimten.
Hoogwaardige microprismatische PMMA diffuser voor een gelijkmatige en efficiënte lichtverdeling zonder verblinding, UGR <19.
Heldere afscherming.
Huis van gepoedercoat plaatstaal, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Hoogglans reflector.
Topkwaliteit driver (Osram/Tridonic) en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B10) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Powerfactor cosinus phi >0,95.
Omgevingstemperatuur -20°C tot +35°C.

 

Kleuren:

  • 15 wit RAL9003
  • 25 alu RAL9006
  • 35 zwart RAL9005

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
DWO.2100.15189,000%189,00
DWO.2100.25189,000%189,00
DWO.2100.35189,000%189,00
DWO.2103.15219,000%219,00
DWO.2103.25219,000%219,00
DWO.2103.35219,000%219,00
DWO.2200.15189,000%189,00
DWO.2200.25189,000%189,00
DWO.2200.35189,000%189,00
DWO.2203.15219,000%219,00
DWO.2203.25219,000%219,00
DWO.2203.35219,000%219,00
DWO.2300.15209,000%209,00
DWO.2300.25209,000%209,00
DWO.2300.35209,000%209,00
DWO.2303.15239,000%239,00
DWO.2303.25239,000%239,00
DWO.2303.35239,000%239,00
DWO.2400.15209,000%209,00
DWO.2400.25209,000%209,00
DWO.2400.35209,000%209,00
DWO.2403.15239,000%239,00
DWO.2403.25239,000%239,00
DWO.2403.35239,000%239,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie