FEN.6

  • Geschikt voor binnen en buiten
  • SKG® gecertificeerd en PKVW Politiekeurmerk Veilig Wonen®
  • Plafond- of wand montage
  • Vandaalbestendig
  • DALI dimbaar optioneel
  • Noodverlichtingsunit optioneel
FEN.6 wit
FEN.6 wit
FEN.6 grafiet
FEN.6 grafiet
FEN.6 zwart
FEN.6 zwart

Modern en stijlvol design voor binnen en buiten.
SKG® gecertificeerd en PKVW Politiekeurmerk Veilig Wonen®.
Geschikt voor plafond en wandmontage.
Aluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED.
Slagvast polycarbonaat afscherming met zeer hoge mate van vandaalbestendigheid IK10.
UV-bestendig polyester poedercoating, bestand tegen corrosie (10 jaar garantie) en buitenomstandigheden.
Toepassing aan de kust (straal van 250 m).
2 stuks kabelinvoer geschikt voor doorvoerbedrading.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B20) Ta 25°C.
Kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Powerfactor, cosinus phi >0,95.
Omgevingstemperatuur -20oC tot +50oC.

 

Kleuren:

  • 11 wit mat
  • 23 grafiet
  • 31 zwart mat


Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • 2700K.
  • Dimbaar DALI.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurSensorDimbaarVermogenLumen (instelbaar)*Lm/WCRIKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
FEN.6101.11199,000%199,00
FEN.6101.23199,000%199,00
FEN.6101.31199,000%199,00
FEN.6103.110,000%0,00
FEN.6103.230,000%0,00
FEN.6103.310,000%0,00
FEN.6111.11236,000%236,00
FEN.6111.23236,000%236,00
FEN.6111.31236,000%236,00
FEN.6121.11268,000%268,00
FEN.6121.23268,000%268,00
FEN.6121.31268,000%268,00
FEN.6201.23199,000%199,00
FEN.6201.31161,000%161,00
FEN.6203.230,000%0,00
FEN.6203.310,000%0,00
FEN.6211.110,000%0,00
FEN.6211.230,000%0,00
FEN.6211.310,000%0,00
FEN.6221.110,000%0,00
FEN.6221.230,000%0,00
FEN.6221.31281,250%281,25

 

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie