GRY.1

 

  • Explosieveilig Zone 2,22 LED straler voor gebruik in gebieden waar explosiegevaar aanwezig is, in de vorm van brandbare gassen, dampen, nevels of stof.
  • Certificaat FTZU 20 ATEX 0093X.
  • Europees fabricaat, voldoet aan de nieuwste Europese ATEX 114 richtlijn 2014/34EU.

“GREY-N-LED”

Symmetrisch diep stralend (H)

Symmetrisch breed stralend (S)

Asymmetrisch smal stralend (AH)

Asymmetrisch breed stralend (AS)

Explosieveilig Zone 2,22 LED straler voor gebruik in gebieden waar explosiegevaar aanwezig is, in de vorm van brandbare gassen, dampen, nevels of stof.
Certificaat FTZU 20 ATEX 0093X.
Europees fabricaat, voldoet aan de nieuwste Europese ATEX 114 richtlijn 2014/34EU.
Robuust gietaluminium huis met geïntegreerde koelribben voor optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gehard helder veiligheidsglas.
Verstelbare aluminium beugel met gradenboog voor
nauwkeurig en eenvoudig richten.
Topkwaliteit driver en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B10) Ta 45ºC.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Compleet met Ex-wartel M20 voor kabel 7-12 mm.
Omgevingstemperatuur -40ºC tot +60/55/50/55/45ºC.

 

Kleur:
35 zwart mat RAL9005

 

Opties:
RAL-kleur naar keuze.
Kabellengte naar keuze.
2700K, 3000K, 5000K of 6500K.
Extra vuilwerende nanocoating.
Dimbaar DALI.

Variaties

 

  Zone 2: II 3G Ex nR IIC T6 Gc
  Zone 22: II 3D Ex tc IIIC 85oC DC

 

 

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodeDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurLichtuitstralingBrutoKortingNetto
GRY.1000.35672,000%672,00
GRY.1003.35734,000%734,00
GRY.1010.35672,000%672,00
GRY.1013.35734,000%734,00
GRY.1020.35672,000%672,00
GRY.1023.35734,000%734,00
GRY.1030.35672,000%672,00
GRY.1033.35734,000%734,00
GRY.1040.35687,000%687,00
GRY.1050.35687,000%687,00
GRY.1060.35687,000%687,00
GRY.1070.35687,000%687,00
GRY.1080.35868,000%868,00
GRY.1083.35930,000%930,00
GRY.1090.35868,000%868,00
GRY.1093.35930,000%930,00
GRY.1100.35868,000%868,00
GRY.1103.35930,000%930,00
GRY.1110.35868,000%868,00
GRY.1113.35930,000%930,00
GRY.1120.35976,000%976,00
GRY.1130.35976,000%976,00
GRY.1140.35976,000%976,00
GRY.1150.35976,000%976,00
GRY.1160.351.085,000%1.085,00
GRY.1163.351.147,000%1.147,00
GRY.1170.351.085,000%1.085,00
GRY.1173.351.147,000%1.147,00
GRY.1180.351.085,000%1.085,00
GRY.1183.351.147,000%1.147,00
GRY.1190.351.085,000%1.085,00
GRY.1193.351.147,000%1.147,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
ZAV.9600.00

ZAV.9 extra vuilwerende nanocoating

40,000%40,00