GST.1

 

  • Netsnoer 3×1,5 mm² “GST18i3”
  • 3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
  • Primair: randaarde steker, secundair: connector female.

 

GST.1 Netsnoer 3-polig
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Netsnoer 3×1,5 mm2 “GST18i3”

3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
Primair: randaarde steker, secundair: connector female.

Variaties

 

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.1310.3010,730%10,73
GST.1320.3013,510%13,51
GST.1330.3016,290%16,29
GST.1340.3019,070%19,07
GST.1350.3021,850%21,85
GST.1360.3024,630%24,63
GST.1370.3027,410%27,41
GST.1380.3030,190%30,19
GST.1390.3032,970%32,97