GST.2

 

  • Koppelsnoer 3×1,5 mm2 “GST18i3”
  • 3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
  • Primair: connector male, secundair: connector female.

 

GST.2 Koppelsnoer 3-polig
GST.6900.30 Vergrendelingsclip
GST.6900.30 Vergrendelingsclip

Wieland stekerbare verbindingen

Snelle en foutloze installatie, eenvoudig wijzigbaar.

 

Ook leverbaar:
Vergrendelingsclip, GST.6900.30.
Andere kabellengte.
Kleur 10 wit.
Diameter 2,5 mm2.
4-, 5- en 6-polig t.b.v. dimbaar DALI en/of noodverlichting. PVC-snoer 90o H05V2V2-F.
Neopreenkabel H07RN-F

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

GST.6900.30 Vergrendelingsclip

 

 

Koppelsnoer 3×1,5 mm2 “GST18i3”

3-polig (L, N, PE), IP20, 250V, 16A, 1,5mm², zwart.
Primair: connector male, secundair: connector female.

Variaties

 

Lengte

ArtikelcodeLengteBrutoKortingNetto
GST.2300.308,990%8,99
GST.2301.309,500%9,50
GST.2304.3013,640%13,64
GST.2310.3010,380%10,38
GST.2311.3011,400%11,40
GST.2314.3016,010%16,01
GST.2320.3013,160%13,16
GST.2321.3015,200%15,20
GST.2322.3017,240%17,24
GST.2323.3018,290%18,29
GST.2324.3020,750%20,75
GST.2330.3015,940%15,94
GST.2331.3018,990%18,99
GST.2332.3021,280%21,28
GST.2333.3022,550%22,55
GST.2334.3025,490%25,49
GST.2340.3018,720%18,72
GST.2341.3022,800%22,80
GST.2342.3025,340%25,34
GST.2343.3026,820%26,82
GST.2344.3030,230%30,23
GST.2350.3021,500%21,50
GST.2351.3026,590%26,59
GST.2354.3034,970%34,97
GST.2360.3024,280%24,28
GST.2361.3030,380%30,38
GST.2364.3039,700%39,70
GST.2370.3027,060%27,06
GST.2371.3034,180%34,18
GST.2374.3044,440%44,44
GST.2380.3029,840%29,84
GST.2381.3037,970%37,97
GST.2384.3049,180%49,18
GST.2390.3032,610%32,61
GST.2391.3041,770%41,77
GST.2394.3053,920%53,92
GST.2400.3014,440%14,44
GST.2404.3025,750%25,75
GST.2410.3016,330%16,33
GST.2411.3018,500%18,50
GST.2414.3029,580%29,58
GST.2420.3020,140%20,14
GST.2421.3023,890%23,89
GST.2424.3037,250%37,25
GST.2430.3023,950%23,95
GST.2431.3029,260%29,26
GST.2434.3044,900%44,90
GST.2440.3027,750%27,75
GST.2441.3034,640%34,64
GST.2444.3052,560%52,56
GST.2450.3031,560%31,56
GST.2451.3040,030%40,03
GST.2454.3060,220%60,22
GST.2460.3035,360%35,36
GST.2461.3045,410%45,41
GST.2464.3067,880%67,88
GST.2470.3039,160%39,16
GST.2471.3050,790%50,79
GST.2474.3075,540%75,54
GST.2480.3042,960%42,96
GST.2481.3056,170%56,17
GST.2484.3083,200%83,20
GST.2490.3046,770%46,77
GST.2491.3061,560%61,56
GST.2494.3090,860%90,86
GST.2500.3020,030%20,03
GST.2501.3021,510%21,51
GST.2504.3035,000%35,00
GST.2510.3022,430%22,43
GST.2511.3025,350%25,35
GST.2514.3040,580%40,58
GST.2520.3027,180%27,18
GST.2521.3033,050%33,05
GST.2524.3057,330%57,33
GST.2530.3031,920%31,92
GST.2531.3040,750%40,75
GST.2534.3062,910%62,91
GST.2540.3036,680%36,68
GST.2541.3048,450%48,45
GST.2544.3074,080%74,08
GST.2550.3041,490%41,49
GST.2551.3056,150%56,15
GST.2554.3085,240%85,24
GST.2560.3046,200%46,20
GST.2561.3063,850%63,85
GST.2564.3096,410%96,41
GST.2570.3050,950%50,95
GST.2571.3071,550%71,55
GST.2574.30107,570%107,57
GST.2580.3055,710%55,71
GST.2581.3079,250%79,25
GST.2584.30118,740%118,74
GST.2590.3060,470%60,47
GST.2591.300,000%0,00
GST.2594.300,000%0,00