KLU.1

  • Professionele bollard voor openbare ruimtes zoals parken, pleinen, tuinen en voetgangerszones.
  • Lichtuitstraling 1-zijdig 180° of rondom 360°.
  • Europees fabricaat.

“KLOU 180”

1-zijdig 180°

1-zijdig 180°

rondom 360°

rondom 360°

ARC.9350.00
Geïntegreerde bewegingssensor

       ARC.9100.xx
        Grondanker

ARC.9220.00-KLU-tek

                 ARC.9220.00
                     Fundatie

Professionele bollard voor openbare ruimtes zoals parken, pleinen, tuinen en voetgangerszones.
Lichtuitstraling 1-zijdig 180° of rondom 360°.
Europees fabricaat.
Geen bijdrage aan lichtvervuiling en lichthinder.
Geëxtrudeerd aluminium paal en armatuurhuis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Slagvast polycarbonaat afscherming, hoge vandaagbestendigheid.
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Voorgemonteerde kabel.
2x wartel M20 voor doorvoerbedrading.
RVS 316 bouten.
Topkwaliteit driver (ingebouwd) en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Beveiligd tegen spanningspieken.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 27 grijs RAL7024

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Hoogte naar keuze (maatwerk).
  • Geïntegreerde bewegingssensor.
  • Grondanker of fundatie.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodeKleurDimbaarVermogenLumenCRIKleurtemperatuurDiameterHoogteBrutoKortingNetto
KLU.1900.25795,000%795,00
KLU.1900.27795,000%795,00
KLU.1903.25847,000%847,00
KLU.1903.27847,000%847,00
KLU.1910.25795,000%795,00
KLU.1910.27795,000%795,00
KLU.1913.25847,000%847,00
KLU.1913.27847,000%847,00
KLU.1920.25923,000%923,00
KLU.1920.27923,000%923,00
KLU.1923.25974,000%974,00
KLU.1923.27974,000%974,00
KLU.1930.25923,000%923,00
KLU.1930.27923,000%923,00
KLU.1933.25974,000%974,00
KLU.1933.27974,000%974,00
KLU.1940.25770,000%770,00
KLU.1940.27770,000%770,00
KLU.1943.25821,000%821,00
KLU.1943.27821,000%821,00
KLU.1950.25770,000%770,00
KLU.1950.27770,000%770,00
KLU.1953.25821,000%821,00
KLU.1953.27821,000%821,00
KLU.1970.25897,000%897,00
KLU.1970.27897,000%897,00
KLU.1973.25948,000%948,00
KLU.1973.27948,000%948,00
KLU.1980.25897,000%897,00
KLU.1980.27897,000%897,00
KLU.1983.25948,000%948,00
KLU.1983.27948,000%948,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
ARC.9100.25

Grondanker staal ø184mm H=350mm alu inclusief bouten

70,000%70,00
ARC.9100.27

Grondanker staal ø184mm H=350mm grijs inclusief bouten

70,000%70,00
ARC.9220.00

Fundatie verzinkt staal ø184 H=500mm

189,000%189,00
ARC.9350.00

Bewegingssensor geïntegreerd in mast (MS)

0,000%0,00

Product impressie