KOM.3

 

  • Kwaliteits LED inbouwspot, volledig richtbaar in alle richtingen als een kompas.
Volledig richtbaar in alle richtingen, als een kompas
Volledig richtbaar in alle richtingen, als een kompas
KOM.3 Wit
KOM.3 Wit
KOM.3 Chroom geschuurd
KOM.3 Chroom geschuurd
KOM.3 Zwart
KOM.3 Zwart

Kwaliteits LED inbouwspot.
Volledig richtbaar in alle richtingen als een kompas.
Aluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED.
Gefacetteerde aluminium reflector, UGR21.
Helder afschermglas.
Topkwaliteit driver (Tridonic/Osram) en LED, 10 jaar systeemgarantie.
Insteekkroonsteen voor snelmontage en doorvoerbedrading.
Hoogste kleurstabiliteit MacAdam 1 SDCM, dim-to-warm <3 SDCM.
Levensduur LED 100.000 uur (L90/B10) Ta 25oC, dim-to-warm (L80/B20) Ta 25oC.
Powerfactor cosinus phi >0,98.
Omgevingstemperatuur -20oC tot +40oC.
Zaagmaat 83 mm.

 

Kleuren:

  • 11 wit mat RAL9003
  • 31 zwart mat
  • 48 chroom geschuurd

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodeVermogenLumenCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
KOM.3102.11120,000%120,00
KOM.3102.31120,000%120,00
KOM.3102.48120,000%120,00
KOM.3103.11120,000%120,00
KOM.3103.31120,000%120,00
KOM.3103.48120,000%120,00
KOM.3202.11120,000%120,00
KOM.3202.31120,000%120,00
KOM.3202.48120,000%120,00
KOM.3203.11120,000%120,00
KOM.3203.31120,000%120,00
KOM.3203.48120,000%120,00
KOM.3302.11120,000%120,00
KOM.3302.31120,000%120,00
KOM.3302.48120,000%120,00
KOM.3303.11120,000%120,00
KOM.3303.31120,000%120,00
KOM.3303.48120,000%120,00
KOM.3401.11120,000%120,00
KOM.3401.31120,000%120,00
KOM.3402.110,000%0,00
KOM.3402.310,000%0,00
KOM.3403.110,000%0,00
KOM.3403.310,000%0,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
GSG.4150.30

Voorgemonteerd aansluitsnoer GST18i3 3×0,75mm 0,5m zwart ECA PVC

17,890%17,89
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie

Vermogen

7

Kleurtemperatuur

2700K, 3000K, 4000K

IP

44