LVE.1

  • Professionele LED voeding 230 VAC/24VDC.
  • Zeer geschikt i.c.m. 24VDC LED-strip TWA en TWO.
  • Input 230VAC/output 24VDC.

Professionele LED voeding 230 VAC/24VDC.
Zeer geschikt i.c.m. 24VDC LED-strip TWA en TWO.
Input 230VAC/output 24VDC.
Kunststof behuizing.
Inclusief afdekkappen (= trekontlasting). Insteekklemmen voor snelmontage en doorvoerbedrading.
Beveiligd tegen oververhitting, overspanning, overbelasting en kortsluiting.
Output LF voltage ripple (<120 Hz) 1.5%.
Powerfactor cosinus phi >0,95.
Levensduur >50.000 uur bij voldoende warmteafvoer.
5 jaar garantie.
Omgevingstemperatuur -20°C tot +50°C.

Variaties

 

Dimbaar

Vermogen

Lengte

ArtikelcodePDFDimbaarVermogenLengteBreedteHoogteBrutoKortingNetto
LVE.1101.1045,000%45,00
LVE.1103.10111,000%111,00
LVE.1107.10199,000%199,00
LVE.1201.1065,000%65,00
LVE.1203.10135,000%135,00
LVE.1207.10225,000%225,00
LVE.1301.1086,000%86,00
LVE.1303.10161,000%161,00
LVE.1307.10249,000%249,00
LVE.1403.10209,000%209,00
LVE.1407.10299,000%299,00
LVE.1501.10147,000%147,00