MER.1

 

  • Elegant compact pendelarmatuur.
  • Aluminium huis.
  • Gemetalliseerde reflector en afscherming.
  • Transparant snoer.

“Aqlus MERY”

MER.11
Opbouw,

plafondkap

MER.12
Inbouw,

zichtrand

Zaagmaat 50

MER.13
Inbouw,

trimless

Zaagmaat 46

MER.1-zwart

MER.11
Opbouw,

plafondkap

MER.1-plafond-zichtrand

MER.12
Inbouw,

zichtrand

MER.1-plafond-trimless

MER.13
Inbouw,

trimless

Elegant compact pendelarmatuur.
Aluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Gemetalliseerde reflector en afscherming.
Transparant snoer.
Geïntegreerde driver.
Efficiënte COB (Chip On Board) LED technologie, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B10) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.

 

Kleuren:

  • 11 wit mat
  • 31 zwart mat
  • 48 chroom geschuurd

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Bundelbreedte 60º.
  • Goudkleurige binnenring.
  • Dimbaar.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Kleurtemperatuur

Bundel

Montage

ArtikelcodePDFKleurMontageDimbaarVermogenLumenCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
MER.1100.11179,000%179,00
MER.1100.31179,000%179,00
MER.1100.48198,000%198,00
MER.1110.11179,000%179,00
MER.1110.31179,000%179,00
MER.1110.48198,000%198,00
MER.1120.11179,000%179,00
MER.1120.31179,000%179,00
MER.1120.48198,000%198,00
MER.1200.11179,000%179,00
MER.1200.31179,000%179,00
MER.1200.48198,000%198,00
MER.1210.11179,000%179,00
MER.1210.31179,000%179,00
MER.1210.48198,000%198,00
MER.1220.11179,000%179,00
MER.1220.31179,000%179,00
MER.1220.48198,000%198,00
MER.1300.11205,000%205,00
MER.1300.31205,000%205,00
MER.1300.48205,000%205,00
MER.1310.11205,000%205,00
MER.1310.31205,000%205,00
MER.1310.48205,000%205,00
MER.1320.11205,000%205,00
MER.1320.31205,000%205,00
MER.1320.48205,000%205,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
MER.9100.44

MER.1-2 binnenring ø55 goud

9,000%9,00

Product impressie