MIA.2

 

  • Strak LED plafondopbouwarmatuur zonder zichtbare bevestigingsschroeven!
  • Zeer geschikt voor gangen, trappenhuizen, vergaderruimten en toiletten.
  • Wand- of plafondbevestiging.
MIA.22, Ø 180
MIA.22, Ø 180
MIA.23, Ø 240
MIA.23, Ø 240
MIA.24, Ø 300
MIA.24, Ø 300
MIA.22, Ø 180
MIA.22, Ø 180
MIA.23, Ø 240
MIA.23, Ø 240
MIA.24, Ø 300
MIA.24, Ø 300

RAL-kleur naar keuze

MIA.1
MIA.1
MIA.3 Inbouw
MIA.3 Inbouw
MIA.4 Opbouw
MIA.4 Opbouw

Strak LED plafondopbouwarmatuur zonder zichtbare bevestigingsschroeven!
Zeer geschikt voor gangen, trappenhuizen, vergaderruimten en toiletten.
Wand- of plafondbevestiging.
Gietaluminium huis, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Opaal afscherming voor gelijkmatige diffuse lichtuitstraling, bundelbreedte 110°.
Driver (geïntegreerd) en LED, 3 jaar garantie.
Powerfactor cosinus phi >0,9.
Levensduur LED 50.000 uur (L70/B50) Ta 25°C.
Omgevingstemperatuur -10°C tot +50°C.

 

Kleuren:

  • 15 wit RAL9003
  • 25 alu RAL9006
  • 35 zwart RAL9005

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • IP44 i.p.v. IP40.
  • Noodverlichtingsunit.

 

Ook leverbaar:

  • Inbouwversie, MIA.1.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

Bundel

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurDiameterBundelBrutoKortingNetto
MIA.2210.1567,000%67,00
MIA.2210.2587,000%87,00
MIA.2210.3587,000%87,00
MIA.2213.15117,000%117,00
MIA.2213.25137,000%137,00
MIA.2213.35137,000%137,00
MIA.2260.1567,000%67,00
MIA.2260.2587,000%87,00
MIA.2260.3587,000%87,00
MIA.2263.15117,000%117,00
MIA.2263.25137,000%137,00
MIA.2263.35137,000%137,00
MIA.2310.1599,000%99,00
MIA.2310.25119,000%119,00
MIA.2310.35119,000%119,00
MIA.2313.15149,000%149,00
MIA.2313.25169,000%169,00
MIA.2313.35169,000%169,00
MIA.2360.1599,000%99,00
MIA.2360.25119,000%119,00
MIA.2360.35119,000%119,00
MIA.2363.15149,000%149,00
MIA.2363.25169,000%169,00
MIA.2363.35169,000%169,00
MIA.2410.15139,000%139,00
MIA.2410.25159,000%159,00
MIA.2410.35159,000%159,00
MIA.2413.15189,000%189,00
MIA.2413.25209,000%209,00
MIA.2413.35209,000%209,00
MIA.2460.15139,000%139,00
MIA.2460.25159,000%159,00
MIA.2460.35159,000%159,00
MIA.2463.15189,000%189,00
MIA.2463.25209,000%209,00
MIA.2463.35209,000%209,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
ARB.26X0.00

RAL-kleur naar keuze (prijs op aanvraag)

0,000%0,00
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00

Product impressie