QDR.6

  • Elegante mast voor openbare ruimtes zoals parken, pleinen, tuinen en voetgangerszones.
  • Lichtuitstraling rondom 360o.

“QUADRO180”

QDR.61
Performance

QDR.62
Comfort

ARC.9120.00
Grondanker

ARC.9280.00
Fundatie

Elegante mast voor openbare ruimtes zoals parken, pleinen, tuinen en voetgangerszones.
Lichtuitstraling rondom 360o.
Zwaar gietaluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Geëxtrudeerd aluminium paal.
Professionele PMMA LED lens techniek.
Afscherming glas (directe lichtuitstraling) of opaal PMMA 5 mm (diffuse lichtuitstraling).
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
2x wartel M20 voor doorvoerbedrading.
RVS 316 bouten.
Topkwaliteit driver (ingebouwd) en LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25oC.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Beveiligd tegen spanningspieken.
Inspectieluik en zekeringen.
Beveiligingscontact voor het automatisch stroom- en spanningsloos maken bij het openen van het armatuur.
Hoogte lichtvenster:
– bij lengte 3435 mm: 1121 mm
– bij lengte 3935 mm: 1621 mm
– bij lengte 4435 mm: 1621 mm

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 27 grijs RAL7024

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Hoogte naar keuze (maatwerk).
  • Grondanker of fundatie.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

Kleur

Dimbaar

Lumen

Hoogte

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenCRILengteBreedteHoogteKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
QDR.6110.252.758,000%2.758,00
QDR.6110.272.758,000%2.758,00
QDR.6113.252.848,000%2.848,00
QDR.6113.272.848,000%2.848,00
QDR.6118.252.848,000%2.848,00
QDR.6118.272.848,000%2.848,00
QDR.6120.252.758,000%2.758,00
QDR.6120.272.758,000%2.758,00
QDR.6123.252.848,000%2.848,00
QDR.6123.272.848,000%2.848,00
QDR.6128.252.848,000%2.848,00
QDR.6128.272.848,000%2.848,00
QDR.6130.252.902,000%2.902,00
QDR.6130.272.902,000%2.902,00
QDR.6133.252.992,000%2.992,00
QDR.6133.272.992,000%2.992,00
QDR.6138.252.992,000%2.992,00
QDR.6138.272.992,000%2.992,00
QDR.6140.252.902,000%2.902,00
QDR.6140.272.902,000%2.902,00
QDR.6143.252.992,000%2.992,00
QDR.6143.272.992,000%2.992,00
QDR.6148.252.992,000%2.992,00
QDR.6148.272.992,000%2.992,00
QDR.6150.253.053,000%3.053,00
QDR.6150.273.053,000%3.053,00
QDR.6153.253.144,000%3.144,00
QDR.6153.273.144,000%3.144,00
QDR.6158.253.144,000%3.144,00
QDR.6158.273.144,000%3.144,00
QDR.6160.253.053,000%3.053,00
QDR.6160.273.053,000%3.053,00
QDR.6163.253.144,000%3.144,00
QDR.6163.273.144,000%3.144,00
QDR.6168.253.144,000%3.144,00
QDR.6168.273.144,000%3.144,00
QDR.6210.252.992,000%2.992,00
QDR.6210.272.992,000%2.992,00
QDR.6213.253.083,000%3.083,00
QDR.6213.273.083,000%3.083,00
QDR.6218.253.083,000%3.083,00
QDR.6218.273.083,000%3.083,00
QDR.6220.252.992,000%2.992,00
QDR.6220.272.992,000%2.992,00
QDR.6223.253.083,000%3.083,00
QDR.6223.273.083,000%3.083,00
QDR.6228.253.083,000%3.083,00
QDR.6228.273.083,000%3.083,00
QDR.6230.253.152,000%3.152,00
QDR.6230.273.152,000%3.152,00
QDR.6233.253.242,000%3.242,00
QDR.6233.273.242,000%3.242,00
QDR.6238.253.242,000%3.242,00
QDR.6238.273.242,000%3.242,00
QDR.6240.253.152,000%3.152,00
QDR.6240.273.152,000%3.152,00
QDR.6243.253.242,000%3.242,00
QDR.6243.273.242,000%3.242,00
QDR.6248.253.242,000%3.242,00
QDR.6248.273.242,000%3.242,00
QDR.6250.253.439,000%3.439,00
QDR.6250.273.439,000%3.439,00
QDR.6253.253.530,000%3.530,00
QDR.6253.273.530,000%3.530,00
QDR.6258.253.530,000%3.530,00
QDR.6258.273.530,000%3.530,00
QDR.6260.253.439,000%3.439,00
QDR.6260.273.439,000%3.439,00
QDR.6263.253.530,000%3.530,00
QDR.6263.273.530,000%3.530,00
QDR.6268.253.530,000%3.530,00
QDR.6268.273.530,000%3.530,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
ARC.9130.25

Grondanker staal 180x180mm H=435mm alu inclusief bouten

165,000%165,00
ARC.9130.27

Grondanker staal 180x180mm H=435mm grijs inclusief bouten

165,000%165,00
ARC.9280.00

Fundatie verzinkt staal 180x180mm H=800mm

333,000%333,00

Product impressie