TES.2

  • Compacte draai- en kantelbare LED inbouwspot.
  • Draaibaar 355° en kantelbaar 50°.

Draai- en kantelbare LED inbouwspot.
Draaibaar 355° en kantelbaar 50°.
Aluminium huis wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED.
Gefacetteerde aluminium reflector.
Bundelbreedte 36° (standaard).
Driver en LED (Philips) 3 jaar garantie.
Levensduur LED 50.000 uur (L80/B10) Ta 25°C.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Zaagmaat 128 mm.

 

Kleuren:

  • 10 wit
  • 20 grijs
  • 30 zwart

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • 2700K.
  • CRI/Ra>80.
  • Bundelbreedte 18°, 24° of 60°.
  • Fashion LED voor kledingwinkels en paskamers.
  • Food LED voor vlees, vis of brood.
  • Voorgemonteerd GST18i3 aansluitsnoer.
  • Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumen brutoLm/WCRIKleurtemperatuurBundelBrutoKortingNetto
TES.2110.10205,000%205,00
TES.2110.20144,000%144,00
TES.2110.300,000%0,00
TES.2113.10243,000%243,00
TES.2113.200,000%0,00
TES.2113.300,000%0,00
TES.2210.10205,000%205,00
TES.2210.200,000%0,00
TES.2210.300,000%0,00
TES.2213.10243,000%243,00
TES.2213.200,000%0,00
TES.2213.300,000%0,00
TES.2310.10138,000%138,00
TES.2310.20138,000%138,00
TES.2310.30138,000%138,00
TES.2313.100,000%0,00
TES.2313.200,000%0,00
TES.2313.300,000%0,00
TES.2410.100,000%0,00
TES.2410.200,000%0,00
TES.2410.300,000%0,00
TES.2413.100,000%0,00
TES.2413.200,000%0,00
TES.2413.300,000%0,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
GSG.4050.30

Voorgemonteerd aansluitsnoer GST18i2 2×0,75mm 0,5m zwart ECA PVC

16,920%16,92
NVG.2055.00

NVG.2 Gemonteerde noodkit LED Vf 55V zelftest LiFePO4 accu 3,2V 3Ah autonomie 1h

179,000%179,00
TES.2910.00

TES.2 reflector 18° los

6,000%6,00
TES.2920.00

TES.2 reflector 24° los

6,000%6,00
TES.2940.00

TES.2 reflector 60° los

6,000%6,00