VIT.1

 

  • Modern elegant LED wandarmatuur met directe lichtuitstraling.

“VITESSE Plus”

VIT.1443.35
VIT.1443.35
VIT.1443.35
VIT.1443.35

Modern elegant LED wandarmatuur met directe (down) lichtuitstraling.
Huis van polyester gepoedercoat aluminium, wat bijdraagt aan de optimale warmteafvoer van de LED’s.
Hoogwaardige polycarbonaat diffuser, voor een gelijkmatige en efficiënte lichtverdeling zonder verblinding, UGR <19.
Topkwaliteit driver en LED, 3 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25oC.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.
Powerfactor cosinus phi >0,95.

 

Kleuren:

  • 15 wit mat RAL9003
  • 35 zwart mat RAL9005


Opties:

RAL-kleur naar keuze.
Dimbaar switchdim.
Noodverlichtingsunit.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lengte

ArtikelcodePDFKleurDimbaarVermogenLumenCRIKleurtemperatuurLengteBundelBrutoKortingNetto
VIT.1030.15261,000%261,00
VIT.1030.35261,000%261,00
VIT.1033.150,000%0,00
VIT.1033.350,000%0,00
VIT.1040.15261,000%261,00
VIT.1040.35261,000%261,00
VIT.1043.150,000%0,00
VIT.1043.350,000%0,00
VIT.1130.15306,000%306,00
VIT.1130.35306,000%306,00
VIT.1133.15367,000%367,00
VIT.1133.35367,000%367,00
VIT.1140.15306,000%306,00
VIT.1140.35306,000%306,00
VIT.1143.15367,000%367,00
VIT.1143.35367,000%367,00
VIT.1230.15364,000%364,00
VIT.1230.35364,000%364,00
VIT.1233.15413,000%413,00
VIT.1233.35413,000%413,00
VIT.1240.15364,000%364,00
VIT.1240.35364,000%364,00
VIT.1243.15413,000%413,00
VIT.1243.35413,000%413,00
VIT.1330.15411,000%411,00
VIT.1330.35411,000%411,00
VIT.1333.15458,000%458,00
VIT.1333.35458,000%458,00
VIT.1340.15411,000%411,00
VIT.1340.35411,000%411,00
VIT.1343.15458,000%458,00
VIT.1343.35458,000%458,00
VIT.1430.15461,000%461,00
VIT.1430.35461,000%461,00
VIT.1433.15521,000%521,00
VIT.1433.35521,000%521,00
VIT.1440.15461,000%461,00
VIT.1440.35461,000%461,00
VIT.1443.15521,000%521,00
VIT.1443.35521,000%521,00