ZOY.1

 

  • Elegant en tijdloos LED paalopzetarmatuur voor openbare ruimten zoals pleinen, parken, groenstroken, fietspaden en promenades.
  • Europees fabricaat.
  • Hoge vandaalbestendigheid, IK10.

“ZOYA comfort”

ZOY.1-3-lichtuitstraling

Lichtuitstraling rondom

PSW.3000.xx
Wandbeugel

PSW.3100.xx
Mastuithouder Ø102
voor 1 armatuur

PSW.3200.xx
Mastuithouder Ø102
voor 2 armaturen

Elegant en tijdloos LED paalopzetarmatuur voor openbare ruimten zoals pleinen, parken, groenstroken, fietspaden en promenades.
Europees fabricaat.
Hoge vandaalbestendigheid, IK10.
Geen bijdrage aan lichtvervuiling en lichthinder.
Armatuur geheel uit gietaluminium.
Dubbele laag polyester poedercoating, bestand tegen corrosie en buitenomstandigheden.
Polycarbonaat afscherming, transparant om opalen conus.
RVS 316 bouten.
Topkwaliteit LED, 5 jaar garantie.
Levensduur LED 60.000 uur (L80/B20) Ta 25ºC.
IP66 connector voor snelmontage.
Beveiligd tegen oververhitting en spanningspieken tot 4 kV.
Hoge kleurstabiliteit MacAdam <3 SDCM.

 

Kleuren:

  • 25 alu RAL9006
  • 27 grijs RAL7024
  • 35 zwart RAL9055

 

Opties:

  • RAL-kleur naar keuze.
  • Wandbeugel.
  • Mastuithouder.
  • Bijbehorende mast.

Variaties

 

Kleur

Dimbaar

Vermogen

Lumen

Lm/W

Kleurtemperatuur

ArtikelcodeKleurDimbaarVermogenLumenLm/WCRIKleurtemperatuurBrutoKortingNetto
ZOY.1030.251.203,000%1.203,00
ZOY.1030.271.203,000%1.203,00
ZOY.1030.351.203,000%1.203,00
ZOY.1033.251.241,000%1.241,00
ZOY.1033.271.241,000%1.241,00
ZOY.1033.351.241,000%1.241,00
ZOY.1038.251.241,000%1.241,00
ZOY.1038.271.241,000%1.241,00
ZOY.1038.351.241,000%1.241,00
ZOY.1040.251.203,000%1.203,00
ZOY.1040.271.203,000%1.203,00
ZOY.1040.351.203,000%1.203,00
ZOY.1043.251.241,000%1.241,00
ZOY.1043.271.241,000%1.241,00
ZOY.1043.351.241,000%1.241,00
ZOY.1048.251.241,000%1.241,00
ZOY.1048.271.241,000%1.241,00
ZOY.1048.351.241,000%1.241,00
ZOY.1130.251.203,000%1.203,00
ZOY.1130.271.203,000%1.203,00
ZOY.1130.351.203,000%1.203,00
ZOY.1133.251.241,000%1.241,00
ZOY.1133.271.241,000%1.241,00
ZOY.1133.351.241,000%1.241,00
ZOY.1138.251.241,000%1.241,00
ZOY.1138.271.241,000%1.241,00
ZOY.1138.351.241,000%1.241,00
ZOY.1140.251.203,000%1.203,00
ZOY.1140.271.203,000%1.203,00
ZOY.1140.351.203,000%1.203,00
ZOY.1143.251.241,000%1.241,00
ZOY.1143.271.241,000%1.241,00
ZOY.1143.351.241,000%1.241,00
ZOY.1148.251.241,000%1.241,00
ZOY.1148.271.241,000%1.241,00
ZOY.1148.351.241,000%1.241,00
ZOY.1230.251.203,000%1.203,00
ZOY.1230.271.203,000%1.203,00
ZOY.1230.351.203,000%1.203,00
ZOY.1233.251.241,000%1.241,00
ZOY.1233.271.241,000%1.241,00
ZOY.1233.351.241,000%1.241,00
ZOY.1238.251.241,000%1.241,00
ZOY.1238.271.241,000%1.241,00
ZOY.1238.351.241,000%1.241,00
ZOY.1240.251.203,000%1.203,00
ZOY.1240.271.203,000%1.203,00
ZOY.1240.351.203,000%1.203,00
ZOY.1243.251.241,000%1.241,00
ZOY.1243.271.241,000%1.241,00
ZOY.1243.351.241,000%1.241,00
ZOY.1248.251.241,000%1.241,00
ZOY.1248.271.241,000%1.241,00
ZOY.1248.351.241,000%1.241,00
ZOY.2030.251.038,000%1.038,00
ZOY.2030.271.038,000%1.038,00
ZOY.2030.351.038,000%1.038,00
ZOY.2033.251.068,000%1.068,00
ZOY.2033.271.068,000%1.068,00
ZOY.2033.351.068,000%1.068,00
ZOY.2038.251.068,000%1.068,00
ZOY.2038.271.068,000%1.068,00
ZOY.2038.351.068,000%1.068,00
ZOY.2040.251.038,000%1.038,00
ZOY.2040.271.038,000%1.038,00
ZOY.2040.351.038,000%1.038,00
ZOY.2043.251.068,000%1.068,00
ZOY.2043.271.068,000%1.068,00
ZOY.2043.351.068,000%1.068,00
ZOY.2048.251.068,000%1.068,00
ZOY.2048.271.068,000%1.068,00
ZOY.2048.351.068,000%1.068,00
ZOY.3030.251.182,000%1.182,00
ZOY.3030.271.182,000%1.182,00
ZOY.3030.351.182,000%1.182,00
ZOY.3033.251.212,000%1.212,00
ZOY.3033.271.212,000%1.212,00
ZOY.3033.351.212,000%1.212,00
ZOY.3038.251.212,000%1.212,00
ZOY.3038.271.212,000%1.212,00
ZOY.3038.351.212,000%1.212,00
ZOY.3040.251.182,000%1.182,00
ZOY.3040.271.182,000%1.182,00
ZOY.3040.351.182,000%1.182,00
ZOY.3043.251.212,000%1.212,00
ZOY.3043.271.212,000%1.212,00
ZOY.3043.351.212,000%1.212,00
ZOY.3048.251.212,000%1.212,00
ZOY.3048.271.212,000%1.212,00
ZOY.3048.351.212,000%1.212,00
ZOY.3130.251.186,000%1.186,00
ZOY.3130.271.186,000%1.186,00
ZOY.3130.351.186,000%1.186,00
ZOY.3133.251.217,000%1.217,00
ZOY.3133.271.217,000%1.217,00
ZOY.3133.351.217,000%1.217,00
ZOY.3138.251.217,000%1.217,00
ZOY.3138.271.217,000%1.217,00
ZOY.3138.351.217,000%1.217,00
ZOY.3140.251.186,000%1.186,00
ZOY.3140.271.186,000%1.186,00
ZOY.3140.351.186,000%1.186,00
ZOY.3143.251.217,000%1.217,00
ZOY.3143.271.217,000%1.217,00
ZOY.3143.351.217,000%1.217,00
ZOY.3148.251.217,000%1.217,00
ZOY.3148.271.217,000%1.217,00
ZOY.3148.351.217,000%1.217,00
ZOY.3230.251.217,000%1.217,00
ZOY.3230.271.217,000%1.217,00
ZOY.3230.351.217,000%1.217,00
ZOY.3233.251.238,000%1.238,00
ZOY.3233.271.238,000%1.238,00
ZOY.3233.351.238,000%1.238,00
ZOY.3238.251.238,000%1.238,00
ZOY.3238.271.238,000%1.238,00
ZOY.3238.351.238,000%1.238,00
ZOY.3240.251.217,000%1.217,00
ZOY.3240.271.217,000%1.217,00
ZOY.3240.351.217,000%1.217,00
ZOY.3243.251.238,000%1.238,00
ZOY.3243.271.238,000%1.238,00
ZOY.3243.351.238,000%1.238,00
ZOY.3248.251.238,000%1.238,00
ZOY.3248.271.238,000%1.238,00
ZOY.3248.351.238,000%1.238,00

Opties

ArtikelcodeOmschrijvingBrutoKortingNetto
PSW.3000.25

PSW.3 wandbeugel alu

267,000%267,00
PSW.3000.27

PSW.3 wandbeugel grijs

267,000%267,00
PSW.3000.35

PSW.3 wandbeugel zwart

267,000%267,00
PSW.3100.25

PSW.3 uithouder alu, voor 1 armatuur

347,000%347,00
PSW.3100.27

PSW.3 uithouder grijs, voor 1 armatuur

347,000%347,00
PSW.3100.35

PSW.3 uithouder zwart, voor 1 armatuur

347,000%347,00
PSW.3200.25

PSW.3 uithouder alu, voor 2 armaturen

535,000%535,00
PSW.3200.27

PSW.3 uithouder grijs, voor 2 armaturen

535,000%535,00
PSW.3200.35

PSW.3 uithouder zwart, voor 2 armaturen

535,000%535,00

Product impressie